Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Leszbikus kérdés) Fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Leszbikus kérdés) Fontos számotokra hogy a párotoknak a tietekhez hasonló zenei ízlése legyen?

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 17:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Fontosnak nem fontos, de nem hátrány, mert ha fesztiválra, vagy koncertre akarok elmenni, ne mondja hogy nem szereti. Vagy ha csak otthon azt szeretném hallgatni ne álljon a szőr a hátán tőle.

És persze ez fordítva is él.

2017. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%

Nem fontos, de nem hatrany. Tekintettel kell lenni a masikra es ennyi. Azert biztos nem kosaraznek ki senkit, mert mas zenet, filmeket, kajakat szeret.


Ez amugy mitol leszbikus kerdes?

2017. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos, de hatalmas előny, ha tudok vele fangirlösködni, vagy közösen koncertre járni, zenét hallgatni :)
2017. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2# Onnan hogy leszbikus lányok véleménye érdekel semmi mástól :)
2017. dec. 5. 17:57
 5/19 anonim ***** válasza:
Annyira nem, bár kicsit azért függ a zenei stílustól. Engem pl. a nagyon kemény, hörgős metállal ki lehetne kergetni a világból, más meg az én kpopomat szereti fújolni. Nyilván nem muszáj egymás előtt hallgatni, de az azért nem jó ha hangosan szidjuk egymás zenéjét:D
2017. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom, hogy én koreai underground rappet hallgatok, mindenki általában hülyének néz. Én már megszoktam, hogy a párom mást hallgat (rendszerint a vagány rockereket fogom ki, te jó ég), űgyhogy semmi problémám ezzel.
2017. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nem fontos, de nem is hatrany.:D nem baj, ha kulonbozik, de nagyon orulok, ha hasonlo a zenei izlesunk.^^

amugy ha a kerdezo leszbikusoktol var valaszt, akkor toluk var, en se ertem miert kell belekotni:D

2017. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem fontos, de előny ha ugyan azt szereti :) Ha autóban együtt utazunk, otthon takarításnál pk zenét hallgatunk stb.

De amúgy szinte mindent hallgatok ami fülbemászó szóval ez nálam nem szempont.


Aki írta hogy folyton a vagány rockerekre akad rá: mégis hol találsz ilyeneket?o.o

Magamon kívül alig ismerek rockert, akit ismerek meg hetero..

2017. dec. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

13# szerintem itt talalt olyanokat

Vagyunk paran😇

Bar rajtam kulsoleg nem latszik

2017. dec. 6. 03:49
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem baj ha különbözik,de legalább 1-2 előadó egyezhet.Mert ha utazunk ,akkor közösen hallgatunk zenét ,vagy buliba is jobb úgy elmenni.

Én is a rockot preferálom inkább,mellette meg imádom a retró zenét !Kevés ilyen emberrel találkoztam én is.

22L

2017. dec. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!