Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek is volt már hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
ma épp vásárolni voltam, és két pasi folyamatosan bámult, sokszor előfordul, pedig teljesen átlagos lány vagyok, semmi extra, ez kissé feszélyez, esetleg a kisugárzásom nem elég egyértelmű?

2017. márc. 19. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, a pasik szeretnek bàmészkodni. :)
2017. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor, ilyenkor csúnyán nézek rájuk aztán többé nem bámulnak...

18/LL

2017. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudok csunyan nézni sajnos, de azért igyekszem.:)
2017. márc. 19. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy még az is lehet hogy visszabámulod lekezelő fejjel :D
2017. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kaptál már elég privátot amiért előadtad milyen jól nézel ki?
2017. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húzd be a nyakad, villantsd meg a tokádat, és bandzsíts! Garantáltan nem fognak bámulni többet :D
2017. márc. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam is szokott lenni ilyen,bár engem a hajam miatt szoktak nèzni,meg odajönni stb:D

Mondjuk engem leginkább lányok szoktak,de a fiúkra is ugyanúgy mosolygok,nm pattogok ilyen miatt..minek^^

Persze ha átlèpnek egy adott határt az más,de szerintem azt is kulturált módon kell lerendezni:)

23N

2017. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elég nőies vagyok. Sokszor megesik ez van. Nem foglalkozom velük csak annyira,hogy megállapítsam,hogy ma is csodálatos vagyok :) ezt fordítsd jóra. Növeld vele az önbizalmad. Ha meg leszólit akoor meg meg szoktam mondani, hogy lányok érdekelnek. Ennyi.
2017. márc. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!