Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Leszbikus kérdés) Fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Leszbikus kérdés) Fontos számotokra hogy a párotoknak a tietekhez hasonló zenei ízlése legyen?

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 17:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy ez kinek mennyire fontos, nem identitás, és nem, hanem egyénfüggő.
2017. dec. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hátránynak nem hátrány, ettől működhet a kapcsolat, ha szerelmesek vagyunk ez abszolut elhanyagolható. Pl.nekem és a páromnak a filmes ízlésünk ég és föld, én a régi (1950 előtti) romantikus filmeket, vígjátékokat szeretem, ő a mai akció-horrorokat, mégsincs ebből soha semmi probléma.Moziba is el tudunk menni együtt, attól, hogy a fő ízlésünk különbözik még találhatunk közös nevezőket.A zenében ugyanez a helyzet, bár a zenei ízlésünk már kicsit közelebb áll egymáshoz:-) De itt sem tartom katasztrófának, ha hogy egyik fél mondjuk Adele-t hallgat, és az autóban pl.Jennifer Lopez szól. Még nem hallottam olyanról, hogy egy popp-rajongó belehalt ha rapp zenét hallott vagy fordítva:-) Ha rádióban, zene csatornán, plázában, szórakozó helyen vagy bárhol máshol kibírjuk ha nem a kedvencünk szól a párunk kedvéért pláne bírjuk már ki oda-vissza.

27/L/N

2017. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én a 80-90-es évek hard rockját(Alice Cooper az egyik legnagyobb kedvencem) illetve trash,black és death metált hallgatok ami amúgy a külsőmön is meglátszik,de nem különösebben zavart ha a barátnőm mellettem meg a mai zenéket hallgatta,de nyilván örülnék egy olyan lánynak akivel együtt mehetnék koncertre headbangelni:D 20/l
2017. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Többé-kevésbé.

Nem árt ha legalább nagyjából azonos helyekre járhatunk bulizni.

Vagy ha az nem is de legalább tudjuk hallgatni a másik zenei izlését.

2017. dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párom picit más műfajban utazik mint én, de nagyjából azért hasonló az irányvonal. Nagyjából közép tájon találkozunk.


Ez így jó, mert nagyjából megértjük egymást, de van mit tanulni a másiktól.

2017. dec. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem probléma. Detto olyan műfajban utazom, mint a #13-as válaszoló (király vagy, amúgy!), de ettől még nem halok bele másba. Másik, hogy többnyire tudtam olyan zenét mutatni, ami még nekik is tetszett, fordítva szintúgy. Szóval közös főzésekkor, utazáskor mindig van valami, amit tudunk hallgatni. :)

20l

2017. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én a rockot a metált és a Hiphop ot szeretem és szinte csak ilyen hallgatok tehát majdhogynem kizáró ok volna ha mondjuk jazz sznob az adott lány:'D


16L

2017. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ő a feka rappet szereti, én a magyar zenét és metál feldolgozásokat. Fejhallgató mindent megold.
2017. dec. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Annyira nem erdekel viszont jo ha azert szereti azt amit en hallgatok es persze forditva is.:) Meg azert ugy jobb is egyutt koncertekre menni:3
2018. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!