Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lehet? Vagy csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lehet? Vagy csak én értem félre?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulimban és észrevettem,hogy amikor meglát akkor mindig lesüti a szemét,vagy hamar elkapja a tekintetét.Igazából ezzel hívta fel magára a figyelmet és tetszett meg.Viszont lehet csak félreértem,azért annyira ijesztő arcom nincs,hogy ne lehetne rám nézni.

Sportosabb lány,vállig érő haj.Kicsit jellemezve,bár tudom,hogy ez még nem jelenti azt,hogy a lányokhoz vonzódik.


2017. dec. 14. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként mondom neked, hogy valószínűleg nem vagy közömbös neki. Ettől még nem biztos hogy leszbi. Legközelebb küldj neki egy mosolyt...a reakciót érteni fogod.
2017. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

#1

Nagyon jól megfogalmazta!

Annyi a lényege, ha legközelebb megint lesüti a fejét és elmosolyodik, mosolyogj rá, vagy integess neki és figyeld a reakcióját! :)


Ha pozitív vizzajelzést kapsz tőle, akkor nagy a valószínűsége, hogy bejössz neki.

Lehet, hogy leszbikus, ki tudja...

A lényeg, hogy társalogj vele, beszélgessetek, ismerkedjetek, aztán minden jön magától.

Még az is lehet, hogy össze fogtok még jönni. :)

Sok sikert! ;)


L/L

2017. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves fejjel is ugyanezt csinálom, ha hirtelen meglátom azt a személyt, aki tetszik... :D

Szóval én is arra tippelek, hogy bejössz neki. :)

2017. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom :D

És illik rám a leírás.

Bár úgyis feleslegesen reménykedek szerintem :D

16/L

2017. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor csak én vagyok olyan, hogy ha meglátom a közelben azt, akihez vonzódok, le sem tudom venni róla a szemem? :-D Nem tudom nem Őt nézni.. de kíváncsi vagyok, hogy mire jutsz kérdező! :-)


23LL

2017. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ma 19:47


Én is 16 vagyok és detto ugyanez a helyzet velem is :D

Ha gondolod, írj rám, és beszélgessünk!

Persze, ha van kedved!


16/L

2017. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Én is ilyen vagyok. :) Nem tudom nem "őt" nézni, és vigyorogni.

2017. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem, fáj a szeme mert "lesüti". ;)
2017. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!