Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok egy nőbe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nőbe, aki hetero-nak vallja magát. Közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Azt mondja a pasikat szereti, de gyönyörűnek mond, néha hosszan átölel, néha szinte ellök magától... Néha megpuszil, néha azt mondja milyen jó, hogy szeretem, jó az illatom...... jajjj, mi ez????

2018. jan. 1. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Neked kamukérdés, nekem meg az életem múlik rajta...
2018. jan. 1. 20:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biszex. 35N
2018. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves 3-as, köszönöm... mit csináljak, hogy jól alakuljanak a dolgok?
2018. jan. 1. 21:28
 4/5 anonim válasza:
itasd le, és beszéljetek erről..részeg ember őszinte, lehet magának sem meri bevallani a dolgot :) 22/N
2018. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond neki azt, hogy szeretnéd, ha barátok lennétek. Ha ő többet szeretne, előbb-utóbb lebukik, mert nem bírja azt, hogy már nem közeledsz úgy. Sok sikert!
2018. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!