Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus Lányok! Van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus Lányok! Van olyan köztetek, aki "álkapcsolatban" él egy fiúval? Hogy lehet ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
Illetve olyan, aki ezen gondolkozik pl. a családja miatt?

2018. jan. 8. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresel egy meleg fiút,aki ugyanolyan helyzetben van,titkoni akarja a családja előtt, megbeszélitek,hogy a külvilágnak beadjátok hogy együtt vagytok.Ő elmegy nálatok és bemutatod mint a barátodat, ő meg téged mint a barátnődet, családi eseményekre,szülinapok,karácsony,szalagavató,céges buli együtt mentek,az ajtóban mielőtt belépnétek megfogjátok egymás kezét,mosolygotok,adjátok a boldog párt, de te éled az életed, nőkkel ismerkedsz,barátnőd van, neki pasija van,tudjátok egymásról,ha nagyobb programotok van a szerelmetekkel egyeztettek, hogy a család előtt fedezzétek egymást a család miatt. A meleg barátommal kamaszkorunkban eljátszottuk ezt,később mindketten felvállatuk magunkat,máig a legjobb barátok vagyunk.


Ha heteró pasi vagy ne reménykedj,hogy egy leszbikus téged választ és le is fekszik veled, meg nézheted a barátnőjével stb, egy leszbikus lánynak eszébe sem jut ilyen.

2018. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok,hogy meleg fiúval elgondolkodnék rajta, heteróval nincs az a pénz!

20/L/L

2018. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenben vagyok. Nem állítom hogy ez jó dolog, de nekünk adott volt a helyzet a meleg barátommal. Egyikünk sem vállalta fel még a család előtt, de mindig kérdezgették hogy miért nincs még barátom, nála ugyanez. Nagyon jóban vagyunk egyébként, imádunk együtt lógni innen is jött az ötlet, senki nem hitte el hogy csak barátok vagyunk, hát kitaláltuk hogy együtt vagyunk. Őt az apja ki is tagadná ha tudná :/ Én sem állok még készen, de a közelebbi barátaink tudják. Amúgy pestiek vagyunk, együtt szoktunk melegbárba járni :D
2018. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én gondolkodom ezen és nagyon örülnék ha majd lenne egy (nem hetero) fiú hozzá, mivel biztos, hogy nem fogom elmondani ezt senkinek.
2018. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én vagyok a kérdező.

30 éves meleg srác vagyok.

Tudom, hogy ez már a XXI. század, de nem fogom tudni felvállalni a családom előtt...

Gondolom, hogy nem én vagyok csak ezzel egyedül így, ezért tettem fel a kérdést.

2018. jan. 8. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül az biztos. Szóval most arra vagy kíváncsi hogy lenne esélyed egy ilyet kérni egy meleg lánytól?
2018. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igen. Illetve azért is tettem itt fel a kérdést, mert abban bíztam/bízom, hogy találok is itt ilyen lányt! :)
2018. jan. 8. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmin gondolkodok
2020. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!