Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/bi lányok, rátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/bi lányok, rátok mennyire vonatkozik ez az aktív/passzív szerep?

Figyelt kérdés

A kapcsolatotokban van/volt olyan, hogy ilyen jól elhatárolódtak a szerepek egymástól? Felmerült bennem a kérdés, miután egy másik oldalon rákérdezett egy adatlap, én melyik kategóriába tartozom.


Aki esetleg nem lenne biztos a jelentésben, az aktív azt jelenti, aki (többnyire/általában) szexuális együttlétkor dominánsabb, a passzív aki szubmisszív (és asszem uni, aki mindkettő).


Tehát: elkülönülnek nálatok a domináns/szubmisszív szerepek? Miben nyilvánul meg? Melyikbe tartoztok, milyen a párotok/milyet kerestek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. febr. 6. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rám pl.semennyire nem vonatkozik, a szexben és minden más területen is egyenlőek vagyunk, mindent megbeszélünk és mindkettőnk véleményét figylembevéve döntünk.


Nem melegeknek szóló adatlap kérdezett rá? Ott ugye magától értetődik, hogy miért van "elkülönítv" aktív-passzív szerep, de még náluk is csak az ágyban szokott ez fennállni, az életben vagy egyenlőek vagy épp fordítva vannak a szerepek.

2018. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Első: hát, találhatunk rá mindenféle megközelítést és vitatkozni sem tudok, helyes a meglátás, ha aszerint akarjuk boncolgatni , hogy most ki is a domináns és aki felül van, az még lehet passzív, stb - és próbáltam odafigyelni, hogy megfelelőn fogalmazzak, szóval szerintem tökéletesen lehet érteni, mire próbáltam kilyukadni :D tovább lehet fűzni és teljesen korrekt, amit mondtál, de nem arra céloztam.


Második: hát, melegek... ha megnézed a kategóriát, asszem ez is hasonló történet :D

2018. febr. 6. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen az irodában 12 férfi között vagyok egyedül nő, ráadásul én vezetem a stúdiót.

A szüleim kapcsolatában mindig édesanyám volt a dominánsabb édesapámmal szemben és sajnos én is örököltem anyukám határozott temperamentumát ... Emiatt a párkapcsolataimban mindig tudatosan törekedtem arra, hogy én legyek a nő, és ne akarjak irányítani. (biszexuális vagyok, de nem volt még kapcsolatom nővel)

Ez természetesen nem azt jelenti, hogy nem szeretek adni, mégis inkább a passzív vagyok, szexuális téren meg főleg. Egyszerűen mert szeretem megélni a nőiességemet és jó azt érezni, hogy ott nem én irányítok.


Nem tudom, hogy ez mennyire jellemző, vagy hogy erre gondoltál e :)

2018. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Álltalában én vagyom az aktív "domináns",persze volt,hogy én lettem a "sub". De nem szeretem minden esetben így megkülönböztetni a "szerepeket" vagy inkább helyünket a kapcsolatban.Jobban szeretem a Fiú-lány megnevezést mint egy hetero kapcsiban.


A sexben viszont uni vagyok márha a párom is szeret adni és kapni.Mert vannak lányok akik nem szeretik ha úgy is szeretik őket...(na ott voltam passziv).

2018. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is elkülönült amíg együtt voltam párommal. Mi valahogy így szoktuk meg, így szerettük :) Ő nem szeretett nagyon vezetni, én meg élveztem, úgyhogy így rögződött be xD De ez egyébként nem csak az ágyban nyilvánult meg, hanem mindenben kb amit csináltunk :D
2018. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!