Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Izgalmasnak találjátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgalmasnak találjátok az idősebb-fiatalabb felállást (old @ young lesbian)?

Figyelt kérdés
Például egy 20 éves lány vs. 60-as (de jól szituált) nő?

2018. febr. 17. 18:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A 60 már nekem is sok. Kb. 45-ig még érdekel a dolog, de ami a kérdésben szerepel az túl szélsőséges példa. Ahogy elolvastam a válaszokat, ezzel nem csak én vagyok így.
2018. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Fruzs33 ***** válasza:

Hát...eléggé elgondolkoznék rajta.

Nem nagyon volt nálam sokkal idősebb nővel szexuális kapcsolatom.Jó,oké,fiatalok vagyunk,aláírom.De én,aki merész,és elég sokmindent kipróbált már,még engem is megingat a gondolat.Jóval idősebb?42 év az 42 év...kicsit sok.30 éves nő az még belefér(bár komolyabb kapcsolat lenne jó most nekem) 30 év az még azért mégiscsak másabb.

Csak még mindig nehezebb azonos neműt találni,mert sok a hetero.Évekbe telik,főleg nekem.

2018. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
64%

a 60év szerintem is túlzás de én 45éves korig ismerkednék,aztán lehet kialakul valami.Nagyon vonzó az a korosztály. Írjatok hölgyek nyugodtan:D

19L

2018. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 ZaharaLarka válasza:

Nem vagyok leszbikus, mindinkább pánszexuálisként jellemezném magam, de igen, bizonyos idősebb nők nagyon is bejönnek. :)


31/N

2018. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!