Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A legjobb barátnőm bevallotta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm bevallotta, hogy belém szeretett. Akkor most oda a barátság?

Figyelt kérdés
Azt tudtam róla, hogy barátnőt szeretne magának, én pedig biszexuális vagyok. Az a problémám, hogy nálam friendzone. Méghozzá a legjobb barátnőm, és most egy kicsit azt érzem, hogy tönkrement ebbe a kapcsolatunk. Külsőre nekem másmilyen az ideálom, és csomószor bezéltem neki erről, képeket küldözgettem sőt még volt hogy egy buliban majdnem felszedtem előtte egy leányzót, és most így belegondolva, hogy ő engem végig szeretett és ezt műveltem a szeme láttára egy aljas alaknak érzem magam. Az pedig még rosszabb, hogy így már nyilván nem is akarok többet buliban úgy táncolni/flörtölgetni/akármi ha ő ott van, pedig én szerettem ott ismerkedni. Szóval most lekorlátozódott úgymond a barátságunk, mert amit eddig tehettem "felszabadultan" most már figyelnem kell mindenre, hogy ne bántsam meg. Ment már így tönkre barátságotok?

2018. febr. 17. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen szempontból tok mindegy, hogy valaki hetero, leszbi, vagy barmi mas, a lenyeg ugyanaz. Nem tehetsz rola, hogy o beled szeretett, nem is kell miatta maskepp élned, vagy megvaltoznod. Ezt neki kell lerendeznie magában. En hetero lany vagyok, de viszonylag sok közeli fiubaratom belém szeretett mar. Igen, sajnos tobbjukkel azota megváltozott a kapcsolatunk, de ez elkerülhetetlen volt. Lehet patyolgatni a masik lelket, meg ovatoskodni, de igyis-ugyis sz tul lesz sajnos.
2018. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha vissza olvasod amit írtál,mint kivülálló,mintha nem nem te írtad volna,hanem egy idegen, te mit írnál ide?
2018. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Én biszex vagyok és én is beleszerettem egyszer az egyik közeli barátnőmbe. Nála jöttem rá, hogy érdekelnek a lányok is. Viszont az én esetemben még nehezebb volt a dolog, mivel ő hetero. Mikor elmondtam neki, hogy beleszerettem, akkor nyílván visszautasított, aztán hol jóban voltunk hol nem. Kb 2 évig voltam szerelmes belé és sokat szenvedtem. Végül elhatároztam, hogy muszáj kiszeretnem belőle, hiszen nincs nála esélyem és csak magamat kínzom. Úgy tudtam elfelejteni, hogy kb 1 évig nem beszéltünk. Nem terveztem őt örökre elhagyni csak addig amíg úgy nem érzem, hogy kiszerettem belőle. A távolságtartás jó tervnek bizonyult, mert elmúltak iránta az érzéseim és a vonzalmam is. Végül ő keresett fel újra. Tudja, hogy már nem érzek úgy iránta és jobb így a barátságunk és még mindig jóban vagyunk.

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha elég erős a barátságotok, akkor kifogja bírni ezt is továbbá ne érezd magad kellemetlenül, hogy előtte csajoztál hiszen nem tudtad, hogy szerelmes beléd. És akármennyire próbálsz óvatoskodni úgyis megfogod bántani. Már eleve a visszautasítás is bántó és az is fáj neki, hogy nem érzel úgy iránta. Nem azt mondom, hogy ne legyél tekintettel az érzéseire, de nem tehetsz arról, hogy te nem így érzel és ha van kellő érzelmi intelligenciája, akkor ezt ő is megérti, bár ettől függetlenül akkor is fájni fog neki. És neki kell feldolgozni az egyoldalú szerelmet. Szerintem mindenki más hogyan dolgozza fel a szerelmi bánatot meg az egyoldalú szerelmet. Nekem pl. az segít ha megszakítom a kapcsolatot a másikkal, de szerintem ez mindenkinek más.

2018. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A barátnődet szépnek tartod nőként, annak ellenére, hogy nem ideálod ? Mert ha amúgy szépnek tartod külsőre is,azért adhatnál neki egy esélyt... Ha taszít a külseje nyilván nem kell erőltetni. Ha valami zavaró számodra a külsejében, akkor mi az ami nem tetszik benne? Ha a legjobb barátnőd, nyilván nagyon kedveled a személyiségét, erre azért nem kérdezek rá.
2018. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
29%
En egy biszexualis lany vagyok, es akkor jottem ra mikor bele szerettem a legjobb baratnombe, persze vissza utasitott es kegyetlenul fajt, de megprobaltam tul tenni magam rajta. Tudtam hogy fontos neki a baratsagunk ahogy nekem is. Mind ezek ellenere hogy tudta rolam hogy szeretem nem viselkedett velem maskepp, ugyan ugy pasizott elottem es igen, fajt nagyon, de tul tettem magam rajta. Kb. 3honapog nem beszeltunk aztan megismertem valaki mast es nagyon orult nekunk. Azota sokkal jobb baratok vagyunk mint elotte. Nem veletlen vagyunk 12eve legjobb baratnok! Nem kell magad rosszul erezned a masik miatt. O is ra fog jonni hogy a baratsagotok tobbet er mint egy bizonytalan kapcsolat.
2018. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Voltam már hasonló helyzetben, szerintem ne ess kétségbe. Beszéld meg vele, hogy neked más az ideálod, vagy egyszerűen csak szeretnéd, ha barátok maradnátok, hiszen ő is láthatja, hogy ez egy olyan dolog, ami biztosan működik, és nem lenne értelme annak, hogy ezt elrontsátok, vagy megkockáztassátok egy párkapcsolattal. Mondd el ezeket neki, beszéljétek át, és hidd el, hogy megérti majd. Eleinte nehéz lesz neki, de aztán jön majd egy másik lány, egy új kapcsolat, és ez idővel elfelejtődik, vagy elmúlik. Maradj olyan, amilyen vagy, és viselkedj ugyan úgy, nem kell ezért megváltoznod.
2018. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár hónapja bevallottam a legjobb barátnőmnek, hogy szeretem. Jól fogadta, nem utált meg érte, csak megmondta hogy nem akar semmit tőlem,kizárólag barátságot. Egyébként leszbikus, és nem ment tönkre a barátságunk,sőt azt mondanám inkább megerősődött. Természetesen még nem szerettem ki belőle, de kezdek beletörődni.
2018. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!