Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok! Nektek bejön Székely Kriszta?

Figyelt kérdés

#színház #leszbikus #rendező #Székely Kriszta
2018. febr. 22. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiús lány vagyok és véleményem szerint nem nézek ki úgy mint egy ork és szerintem mások is így gondolják akik meglátnak. Attól hogy egy lány nem nőiesen öltözködik hanem fiúsabban attól még nem lesz fiú ugyanúgy lány a testi adottságai megmaradnak. Van akinek éppenséggel a fiús lányok tetszenek van akinek nem mindenki magának "válogatja". Én személy szerint nem úgy nézem meg a lányokat hogy na nekem csak a nőies nők tetszenek a fiús nőkre rá sem nézek, nem nem teszek különbséget köztük nekem egyaránt tud tetszeni egy nőies nő is és egy fiús is, sokszor nem is a külső számít nálam hanem az érdeklődési kör a személyisége. Nem vagyunk orkok ugyanúgy nők vagyunk női testben csak másabb külső megjelenéssel. Remélem valamennyire érthető volt a válaszom és segített kicsit megérteni, egyáltalán nem akarok vitátnyitni ebből csak leírtam a véleményem.

19/L

2018. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de unalmas már ez a sok értetlen ember, aki nem tudja felfogni, hogy valakinek ez jön be és valakinek az.

Biztos vagyok benne, hogy számtalan módon ki lehetne facsarni a ti ízléseteket is:D

Nem jön be? Oké. Senkit nem érdekel.

De ne kezdjétek már el mindig ezt a szarságot nyomni.


Egyébként én nem is tudtam róla eddig, de nekem bejön:D

2018. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes. Biztos nagyon megkapó a személyisége. Ráadásul balettos volt évekig, mégis ilyen fiús külsőt választott magának. Nekem tetszik :) Valószínű transgender, még ha ez benne nem is tudatosult xD Egyébként én elég nőies típus vagyok és én kedvelem a fiúsabb lányokat. Mert attól még ha fiús, attól még nő marad, nőként gondolkodik..stb :)
2018. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Egyáltalán nem jön be.


Csak nem újra KolozsváriA, alias Szodomai Tihamérhoz van "szerencsénk"?

2018. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van szerencsém személyesen ismerni, noha nem kifejezetten közelről. Igen, bejön, és nem transgender.
2018. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyessel egyet értek, szóval nem ismétlem meg amiket mondott. Szintén fiús lány vagyok, de szerintem belsőre eléggé nőies, és nem tartom kizártnak, hogy más fiús lány is így van ezzel, szóval külsőtől függetlenül is meg tudnék kedvelni bárkit. Mondjuk Kriszta külsőre alapból szimpatikus, bár a személyiségét nem ismerem. Szóval ha tényleg olyan aranyos, mint amilyennek kinéz, akkor bejön, igen 😂😂
2018. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 5ös! Honnan ismered, ha szabad kérdeznem? :)


Amúgy nekem is bejön, válaszolva a kérdésre.

2018. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lévén, hogy személyesen nem ismerem, így csak külső alapján ítélhetem meg, hogy bejön e, vagy sem. Nos, nekem nem különösebben az ízlésem, amit ő képvisel, így nem. :)
2018. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok.

Színházi körökből:)

2018. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!