Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Instagramon hogy lehet ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instagramon hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Több olyan választ is láttam már itt, ahol azt írjátok, hogy istagramon lehet ismerkedni. Nem vagyok egy nagy instagramos, annyira nem ismerem az oldalt, de igazából neem nagyon tudom ott hogy lehet ismerkedni. Mármint hogy találom meg ott a leszbikus lányokat?


Köszi a válaszokat :)


2018. márc. 31. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok leszbikus de egy nagyon jó barátnőm igen, és hát ő sok jel van az instáján ami utal rá hogy leszbikus, a jelenlegi barátnőjét meg úgy ismerte be hogy belájkolgatta a lány a posztjait, aztán ráírt.

Tudom nem sok de ennyit tudtam segíteni.

2018. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Akinél meleg zászlót látsz ő meleg.
2018. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Ha akarsz ismerkedhetunk. 15/l
2018. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akinel kint van a meleg zaszlo vagy siman a szivarvany vaagy esetleg lgbtq ki van irva akkor eleg valoszinu hogy meleg:) es sok mindenkin latni is hogy az de ha meg azokat is atnezed hogy kiket kovet esetleg vannak e koztuk leszbikus oldalak vagy szemelyek akiknel ugyanugy kint a szivarvany talan o is az:3 remelem tudtam segiteni

De ha szeretnel nekem is irhatsz itt:)

2018. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!