Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Cigány lányok/nők, mit szól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány lányok/nők, mit szól a családotok ahhoz, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Még nem tudnak róla.


Amúgy csak anyukámnak tervezem egyszer elmondani, tudom,hogy ő nem bántana miatta, furcsának tartaná, de ennyi. Ő jelenti a közvetlen családomat, a távolabbi rokonság véleménye nem számít, nincs hatása az életemre. De valószínűleg soha nem mondom el senkinek,nincs értélme,mivel úgysem találok párt soha.

21/R/L

2018. ápr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"De valószínűleg soha nem mondom el senkinek,nincs értelme,mivel úgysem találok párt soha."


köszi!


miért gondolod, hogy soha nem lelsz párra?

2018. ápr. 9. 07:52
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
A romák között nagy-nagyon kevés leszbikus van, aki vonzódna is a nők felé az sem tudja jól kezelni, vagy még magának sem vallja be, vagy ha felismeri akkor sem akar lányokkal kezdeni,inkább a normák szerint férjhez megy stb. A magyarok lenéznek, más nemzetiségűvel meg ritkán találkozom, de ha találkozom is annak,hogy pont leszbikus legyen és pont én keltsem fel a figyelmét gyakorlatilag 0. Úgyhogy nincs szükség rá, hogy elmondjam bárkinek is.
2018. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

kérdező, szerinted 5 év múlva hol fog tartani az életed, mi lesz veled a magánéletet illetően?


köszi

2018. ápr. 9. 08:35
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Te vagy a kérdező,de gondolom hozzám szólt a kérdés:-)


Nos,jelenleg albérletben lakunk,szeretnék saját,kertes házba költözni,arra gyűjtök, remélem 5 év múlva meglesz. Nem érettségizetem le, korán elkezdtem dolgozni, most esti gimnáziumba járok, 5 év múlva ha minden jól megy már meglesz az érettségim, távolabbi cél, még meglátjuk mi lesz, de lehet levelezőn megpróbálkozom a fősulivaln, tehát jobb munkahelyre tervezek váltani. Egészségesebbben is szeretnék élni, 5 év múlva talán már közelebb leszek az egészséges életmódhoz.Szerelmi téren nem hiszem hogy 5 év múlva változna valami,úgyhogy egy leszek saját házzal,jó munkával rendelkező,levelezőn fősulit végző,fitt és sportos, egyedülálló nő leszek:-)

2018. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi


ja, igen, én vagyok a kérdező, válaszadóra gondoltam, bocsi. :)


tehát akkor férjhez sem szándékozol menni, gyereket szülni?

2018. ápr. 9. 08:57
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Mivel leszbikus vagyok nem vonzódom a férfiakhoz = nem akarok férfival lefeküdni,így nem fogok férjhez menni, se gyereket szülni.
2018. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

oké, köszi

csak azért kérdeztem rá külön, mert fentebb ezt írtad:

"aki vonzódna is a nők felé az sem tudja jól kezelni, vagy még magának sem vallja be, vagy ha felismeri akkor sem akar lányokkal kezdeni,inkább a normák szerint férjhez megy."

2018. ápr. 9. 09:32
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
A többség igen,ezt teszi,ezért is szinte lehetetlen párt találni olyannak,aki komoly,teljesértékű párt keres,lehet én vagyok az egyetlen ilyen roma lány.
2018. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sok erőt kívánok neked, és én hiszem, hogy leszel még boldog egy szép párkapcsolatban. :)
2018. ápr. 9. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!