Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex nők ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex nők ti belemennétek ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Olyan szexkapcsolatba,ahol csak ti elégítitek ki a másikat,ő egyáltalán nem viszonozza?

2018. ápr. 21. 08:16
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
72%
Maga a szexkapcsolat eléggé kívül esik az érdeklődési körömön.
2018. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 Umaku ***** válasza:
52%

Atya világ, ez nevetséges...

Aranyom, vegyél egy kis pudlit.

Az szorgalmasan nyalogat majd :)

( A kérdésre válaszólva, nem, nem mennék bele egy ilyen..förtelenbe, de nézd a jó oldalát a rosszlányok.hu-n csak örülni fognak az igényeidnek.)

2018. ápr. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
54%
Ismerek olyan leszbik aki nem szerette ha hozzá érnek. Neki csak az tetszett ha másiknak örömet szerez.
2018. ápr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
65%
Én is ismerek olyat, amilyen leszbikust a 33-mas is írt, szóval nem lehetetlen, csak nagyon keresni kell, mert szerintem azért nincsenek túl sokan.
2018. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem felesleges kiakadni a kérdezőre, rettentő kétségbeesetten akarja, hogy valaki végre kinyalja. A stone butchok között pedig simán találna is. Csak nem tudom miért evidens, hogy bárkivel élvezné, aki megteszi neki. 😃 szerintem kérdező, ha nem ezzel indítasz, akkor simán lehet. Én is futottam bele olyanba, aki nem mindent engedett nekem, de ő meg bármit csinált.
2018. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
59%
Elég kétségbeesett nő lehetsz, ha már itt "könyörögsz" nyalásért.
2018. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
31%
Szia. Ha komolyan gondolod akkor írj ránk. Mi egy fiatal pár vagyunk 28l/38f. Volt már részünk ilyen kapcsolatban. Párom nyitott a lányokra is. És őt nem kell kényeztetned, arra ott vagyok én. Ez nekünk simán belefér. Ha komolyan gondolod, akkor írj privátban egy elérhetőséget, és ott megbeszéljük a dolgot.
2018. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
19%
Most azt nem értem miért kellett lepontozni? Csak mert ez nálunk belefér? De ha ettől szebb a napod ám legyen, gyáva féreg.
2018. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
66%
Ezt írod: " Nem kérek a rendes srácok farkából sem". De akkor melyik részükből szeretnél? Nem akarok beléd beszélni semmit, de gondolkozz el, hogy teljesen hetero vagy-e?
2018. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Miért,ha nem vagyok az akkor olcsóbban fogják adni neked a kenyeret,vagy miért foglalkozol vele?
2018. ápr. 22. 13:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!