Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan lány/női ismertséged...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány/női ismertséged, amit megbántál?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?

2018. ápr. 28. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

ööö, szinte az összes:D

A nők hajlamosabbak kibeszélni vagy kiközösíteni, mint a pasik.

A srácokkal jobban kijövök ha haverkodásról van szó, a nőket nem értem...XD

2018. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nincs, de olyan szerintem már volt, hogy megbánták, hogy engem megismertek. Vagy ha nem, majd lesz.
2018. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem volt olyan, akit kifejezetten megbántam volna, max olyan, akivel nem utólag derült ki, hogy nem voltunk egy hullámhosszon.

(Első kettő ti ugye vágjátok, hogy ez leszbikus kérdés, nem pedig "nem vagyok olyan mint a többi lány xDDD ^-^ <3" hetero kislányoknak, és elborult agyú pasiknak szól?)

2018. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

3-as, igen, vágom hogy leszbi kérdés, azért válaszoltam.

Ha egyszer rám ez a jellemző, akkor nem tudok mást válaszolni...biztos van olyan leszbi is, aki csak nőkkel veszi körbe magát, én nem az vagyok...

Ezért leheteró kislányozni/elborult agyú pasizni azért nem kéne, én se minősítek mást a válasza alapján,főleg akkor nem, ha relevánsan válaszolt..

2018. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
A biszex lányokkal kötött ismerettségeim szinte kivétel nélkül megbántam,még barátság szinten is.Rövid időn belül mindről kiderült,hogy barátság extrákkalozni,3-asba beszervezni vagy a pasijàval nézetni akarja,ahogy szexelünk,illetve közös progtamokra mindig hozták a pasi haverjait, akik vagy fogdosni akartak,vagy a szexuális életemről kérdezgettek pofátlanul,vagy meg akartak győzni hogy nekem pasival tuti jobb lenne, vagy ki volram téve a hímsoviniszta propaganda szövegeiknek.
2018. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy hülye hazugság,hogy a pasik, csakmert pasik már nem beszélnek ki másokat. Ezt a süket kamu dumát csak azok nyomják akik nem ismernek közelebbről pasikat,és valami idealizált közegnek tartja őket. Igazából még a pletykákat is kifordítják és bagatell dolgokat is rosszindulatúan kibeszélnek. Érdekes módon pl.épp ezen a héten anyukàm meg a barátnője beszélgettek egy másik nő gondjairól (és nem kibeszélték), aztán hallottam,hogy apám meg a bátyám azt beszélik,hogy anyám barátnője mekkora k-va,hogy a nőnek ad igazat,nem a nő férjének, inkább azzal foglalkozna,hogy kevesebbet költsön magára, mert így is kevesebbet keres mint a férje, a férfinak kéne többet szórakozni mert ő adja a több pénzt. Mindezt abból,anyáék arról beszéltek hogy a kolléganőjük telefonon veszekedett valakivel,biztos a férjével,és semmilyen gonosz megjegyzést nem fűztek hozzá,szóval ennyit arról,hogy a pasik nem beszélnek ki másokat,hogy cifrábbakat már ne meséljek. Dehát mindig voltak buta emberek...
2018. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
És csak erről az oldalról nem kell messzire menni,kik szokták szidni,sértegetni a nőket,hogy a gazdag/jóképű/magas stb. férfiakra buknak, kik gyalázzák,rib-ncozzok azokat,akiknek olyan igényeik vannak amiknek ők nem tudnak megfelelni? Meleg kérdésnél kik savazzák,gyalázzák a meleg férfiakat,kik nem veszik őket emberszámba,kik savazzák azokat is akik nem utálják a melegeket?De ha egy leszbikus lány szépen elmondja hogy nem akar velük "barátkozni",mert nincs bennük semmi közös,az a leszbikus már "femináci". Egymással szemben is,a nők elfogadott nézete,hogy minden szép nő,modell leszbikus?Nem,de az előnyös külsejű férfiakra rögtön rásütik,hogy meleg,és ezt nőtől még nem hallottam.A nők terjesztik,hogy a gazdag férfiak hűtlenek,nőverők és kicsi a farkuk?A nők terjesztik hogy a meleg férfiak azért melegek mert még nem kaptak puncit? Én még soha nem hallottam.Szóval gondold át mit írsz le,és kérd meg a haverjaidat, hogy azután nézzék mások szemében a szálkát,miután a magukéból kivették a gerendát. És te is ellenőrizd, hogy nincs-e gerendád.
2018. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!