Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen? Leszek így valaha boldog?!

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy ha bárki megtetszik arról rögtön kiderül, hogy hetero, de addigra persze már összebarátkoztunk és továbbra is ''jó barátnők'' vagyunk, ami fantasztikus, azt leszámítva, hogy én többet is akarnék és emiatt szenvedek, meg beszélhetek velük a pasikról, meg hallathatom, hogy ez meg az a srác milyen cuki.

Azt hittem könnyebb lesz, de annyira szerencsétlen vagyok és sehol nem találok lányt akinek kellenék.

A társkeresőkért nem rajongok, de ha csak ez a lehetőség van, akkor lassan erre is ráveszem magam...

Még eléggé fiatal vagyok, de már nagyon vágynék valakire.

Mit tehetnék? És honnan lehet egy lányon látni, hogy hetero-e?



2018. ápr. 24. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt is lehet ismerkedni amúgy, és szerintem itt jobb, mint a társkeresőkön, legalábbis nekem jobb.

Persze itt is vannak kamusok, kalandozó lányok stb, de van olyan is, aki komoly kapcsolatot akar.


Mennyi idős vagy?

Hátha majd itt valaki rád ír és jóban lesztek és talán össze is jöttök majd! :)

2018. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne csak azzal ismerkedj,aki külsőre tetszik,barátkozz olyanokkal akik esélyesebbek hogy leszbikisok/biszexek.Ha ismerkedés közben szeretsz bele valakibe az sokkal erősebb és tartósabb érzés mintha csak a külseje alapján választanád. Társkereső pl.jó ötlet,elve leszbikus közegben vagy, olyanokkal is beszélgetést kezdeményezel akik külsőre nem dívák,de látos az adatlapjuk,képeik alapján hogy rendes,komoly,okos,érzékeny lányok. Ha az első pár beszélgetés simán megy jó,ha olyasmit mond,ami alapján kizárt akklr nem folytatod.Ugyanígy azoknak is válaszolj ha megkeresnek akik nem plázacicák,de épkézláb,értelmes üzenetet írnak és meglátod mi lesz belőle.
2018. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Identitástól függetlenül. Miért várod el a boldogságot a kapcsolattól?

A kenyér nem lesz olcsóbb, sem a lakbér. A munkahelyen vagy iskolában sem kérnek kevesebbet.

Magaddal sem lesz nagyobb a harmóniád, mint most.

A párkapcsolat gyakorlatilag a kielégülés, a feladatok megosztása és a "van aki meghallgat és hozzám bújik" dolog. De gyakorlatilag a nők ezt megoldják a legjobb barátnőikkel. A szex az más, azt meg kell oldani másképp. Ha máshogy nem, kézzel.

Ami azt hiszem értelmes, hogy ha előbb rendbe teszed magad, harmonikusabb lesz az életed. És a jó hangulatod, mosolygósabb leszel, stb. Akkor könnyebben talál rád a kapcsolat.

Van ilyen már már közhelyes dolog, hogy valaki kergeti a lepkéket egy hálóval. Minél inkább kergeti, annál inkább szét szélednek.

Majd leül a fűbe, megnyugszik és maguktól szállnak rá. De akkor már nem is elkapta.

2018. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Minden előttem szólóval egyetértek :)

Szerintem a boldogság nem igazi boldogság ha külső körülményekből fakad. Ahhoz, hogy valaki boldog legyen rengeteg munka kell - és nem a külső körülményeken (mennyi pénzem van, van-e párom, van-e minden nap a kedvenc kajámból) kell dolgozni, hanem a történések belső megélésén, a pillanatban való létezésen, értelmes célokon, felelősségválaláson.

Saját tapasztalatból mondom, ha valakin múlik a te boldogságod, ha érzelmileg függővé válsz valakitől az nem vonzó dolog (kevesebb mint 3 hónap alatt szerettem ki teljesen szinte az undorig volt barátnőmből emiatt és ennek egyéb hozadékai miatt). Nehéz stabil alapot találni. Nehéz ezt megtartani. Viszont egy ember nem stabil alapja senki érzelmi világának.

Amit tehetnél az az, hogy tudod hova akarsz eljutni. Tudd, ki akarsz lenni 1/5/10 év múlva. Tudj független lenni másoktól ugyanakkor együttműkni velük. Legyél jó meghallgatásban, merj beszélni magadról, legyél nyitott. És legyél őszinte. Szerintem ezek azok a dolgok, amik egy jó, harmonikus párkapcsolatból nem hiányozhatnak (nálam ezek kizáró okok a másik fél részéről).

Szívesen beszélgetek veled privben erről vagy igazából bármiről :)

2018. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem. Nekem is lett 1-2 "jó barátnöm" . Szerintem ezt majdnem mindannyian átéljük.

Egyébként mennyi idös vagy?

Ha gondolod, írhatsz privit. :)

2018. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Norela ***** válasza:
Velem is ez van, már sokadjára :) bár én bi vagyok, de átérzem sajnos.. jelenleg is egy ilyen szituban vagyok..
2018. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyenbe keveredtem bele. Azt hittem a barátja tudok lenni,de nem. A legrosszabb meg,hogy végignézhetem,ahogy a pasija ölelgeti,csókolgatja,vagy hallgathatom,hogy mit csinált,hova utaznak,stb. Jaa és közös programokon is részt vehetek velük.Nem tudom meddig bírom még.
2018. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.. nem tudom mit tehetnék ellene, bár én is fiatal vagyok még.
2018. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!