Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem tudnak komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak komolyan venni az idősebb nők?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, sokak szerint érettebb és komolyabb, mint a kortársaim. Egy 32 éves nő viszont azt mondta, hogy neki gyerek vagyok még és inkább a saját korosztályommal próbálkozzak. Tényleg gyerek lennék még? Vagy van, aki 30 felett vágyna egy 21 évesre?

2018. máj. 1. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
30 felett mindenki vágyik egy 20 évesre :)
2018. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Istenem, már a századik ilyen kérdés a napokban... Egy évvel vagyok csak több nálad, engem is inkább az idősebb korosztály vonz, szóval átérzem a helyzeted. De nem kéne szerintem ezt annyira a korra lekorlátozni, mindenkinél vannak az irmerkedés során bizonyos szűrők pl. ha fiús lány vagy, azért nem jöhetsz szóba, ha sovány vagy, azért, ha meg ducibb, akkor amiatt. Szóval kinek mi... Ezzel együtt mégis azt gondolom, hogy az esély mindenkinek jár, ha amúgy szimpatikus a másik, miért kellene egyből olyan miatt elhajtani, amiről nem tehet? Azt meg úgy lehet eldönteni, szimpatikus marad-e, ha megismerjük. Utána úgyis el lehet dönteni, mi lesz. Aki meg az esélyt sem adja meg, azzal felesleges foglalkozni, szóval én azt mondom, ne vesződj ezzel! :)
2018. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg azért, mert egy 32 éves nőhöz képest tényleg éretlen vagy. Igazából ha érettebb lennél a korodnál,akkor tudnád, hogy érettség ide vagy oda,egy 30 feletti nő máshol tart az életben,más dolgok mozgatják,mint egy 21 évest. És azt is tudnád, hogy attól,hogy naponta kiírsz egy ilyen kérdést, még nem fog változni semmi, nem fog hasra esni az "érettségedtől"(ami alatt azt kell érteni,hogy napok óta hisztizel azon,hogy fiatalnak tartanak,miközben te érettebb vagy a korodnál) egy 30 feletti nő. Láttál màr itt 30 feletti nőt azért sírni,hogy 8 évesek idősnek,"néninek" tartják őket? Na itt kezdődne a korodhoz képest áltagos érettség. Mert 21 évesen már nem azon kellene vergődni, hogy fiatal létedre fiatalnak tartanak, és hogy komolyabb tarja nad magát valaki,aki 10-15 évvel idősebb és tapasztaltabb mint te...

35/N

2018. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
#3-nak ebben igaza van, az érettség abban is értendő, hogy elfogadjuk, ha nem az van, amit szeretnénk, mégha nehéz is... #2 voltam.
2018. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

kár, hogy a kérdést nem lehet pontozni.

de tényleg itt hisztizel ezen...

2018. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Most láttam, hogy tényleg volt ilyen kérdés korábban is, de az egyik sem én voltam. Úgy tűnik több 21 éves leszbinek is ilyen problémája van. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy teljesen másképp gondolkodom, mint egy 10-15 évvel idősebb nő, de azért kíváncsi lennék, hogy lenne-e, aki nem rúgna ki az ágyából egy velem egykorút.


ps. Én nem hisztizek, szimplán egy kérdés volt, tényleg nem én voltam a többi kérdés kiírója. :)

2018. máj. 1. 17:23
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Az ágyából lehet nem rúgna ki, de a kapcsolatból igen, ha ilyen a hozzáállása.
2018. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

Ne bántsátok már a kérdezőt,az egyik hasonló kérdést pl én írtam ki! :D

Mellesleg megjegyezném kérdező,hogy azt hittem egyedül vagyok az ehhez hasonló problémával ezen az oldalon itt a leszbikus kategóriában,de ezek szerint tévedtem.

Sajnálatos,hogy téged egy 32 éves nő is elitasít,amikor az nem olyan nagy korkülinbség szerintem.Az én "jelöltem" kicsit több,mint 25 évvel idősebb nálam. :D Ha te ezt kapod,akkor sok jóra nem számíthatok én sem sajnos.Bár ezt amúgy is sejtettem. :( Együttérzek veled azért,tényleg.

Üdv:egy korodbeli csaj :*

2018. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

*elutasít

*korkülönbség

Bocsi az elírásokért. :D

2018. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
De igen,én az ágyamból is kirúgdosom a nyifi-nyafi,hisztis gyerekeket.
2018. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!