Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen jelei vannak ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha egy nő szerelmes egy másik nőbe?

Figyelt kérdés
Mondjuk aki személyesen szeretne ismerkedni azoknak mit tanácsoltok. Miket kell figyelni?
2018. jún. 3. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Repkednek a rózsaszín pillangók mindenfelé.
2018. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Egyszerűen érzed,hogy szerelmes vagy belé. Ha még nem voltál szerelmes, akkor senki nem tudja elmagyarázni,hogy milyen "jelei" vannak. Annak pl.milyen jelei vannak ha fáj a fejed?
2018. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Háát,mondjuk figyelhetsz arra, hogy ha meghívod ebédelni igent mond -e vagy nemet, vagy ha szerelmet vallassz neki azt válaszolja-e hogy ő is szeret vagy azt hogy fúj,ő nem "lezbi".


(Mindkét esetben az előbbi a pozitív jel).

2018. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván magamról eltudom dönteni. Arra vagyok kíváncsi ha nem tudom hogy a pasik nő pl. lehet hogy biszex. Mire figyeljek?
2018. jún. 3. 21:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Másik nem pasik
2018. jún. 3. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megragad minden alkalmat, hogy a közeledben legyen, csüng minden szavadon, érdeklődő, keresi a lehetőséget, hogy kettesben legyetek. Mindent tudni szeretne rólad és azzal, ami veled kapcsolatos, mert számára egy felfedezésre váró kincs vagy. Emellett különösen segítőkész, már-már kivételez veled, én például odavittem a kabátját, mindig kérdeztem mit segítsek, elmostam a bögréjét (munkahely). Szinte lementem pincsibe ciki vagy nem... De ez nem csak nő-nő felállasnál van így, egy szerelmes ember bármit megtenne szíve választottjáért.
2018. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pl mikor szerelmes voltam egy nőbe (ami sosem teljesült be,mert hetero volt),minden gondolatom,élet-mozzanatom róla szólt. Először arra lettem figyelmes,hogy egész nap rá gondolok,reggel ő az első,este az utolsó gondolatom. Ha meglátok valamit rögtön ő jut eszembe. Ajándékokat vásároltam neki,mindig olyasmit próbáltam ami mosolyt csal az arcára,s mindezt hálám jeléül. Be is jött a tervem,mindig mosolygott rajta.. Szinte mindent kiderítettem róla,kedves voltam,figyelmes. Így lassan közelebb engedett magához lelkileg. Mikor programokat szervezett kettesben,mindig kinyitottam neki az ajtót,előre engedtem,ha beteg volt vittem neki gyógyszert,ha valakivel baja volt mellette voltam,ki is álltam mellette. Ha ő írt vagy hívott rögtön ugrottam bármit is csináltam közben,ő volt a legfontosabb számomra és ezt tudta is nagyon jól. Lestem minden kívánságát,ha ő boldog volt én is az voltam. Ha tudtam mire vágyik,igyekeztem megcsinálni,beszerezni a dolgot (pl:tudtam,hogy imádja a színházat és a debreceni színészeket,ezért vettem jegyeket az előadásukra,vagy tudtam melyik a kedvenc sütije,s azzal leptem meg csak úgy). Annyira boldog voltam mellette,imádtam minden egyes mozzanatát,mosolyát,hajszálát..szamomra ő a tökéletes nő! Az meg,hogy mit szeretek benne,nem tudom..nem tudom megfogalmazni..teljesen magával ragadott,elvarázsolt. 5 éve folyik ez..a szerelem nem múlt el,de próbálok tenni azért,hogy elmúljon,mert csak tönkreteszem magam...neki párkapcsolata van pasival persze...
2018. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!