Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érdemes kipróbálni nővel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálni nővel a szexet?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy biszex vagyok vagy sem. Voltak már érzéseim nők iránt de nem tudom, hogy a gyakorlatban menne a szex vagy nem. Regisztráltam társkeresőre de nem sikerült barátnőt találnom. Próbálkozzak tovább vagy úgysem jön össze? Lehet hogy inkább férfiakkal kellene próbálkoznom? Hogy tisztázzam ezt le magamban? Végülis annyira fiatal sem vagyok lehet hogy inkább a gyerekvállalásra kellene gondolnom, és ismerkedés szempontjából is rossz helyen élek.
2018. jún. 8. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Csak ha van farkad.
2018. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Érdemes.


#1nek meg.

Biszex nőként mondom hogy jobb olyannal a szex akinek nincs farka. Vagyis a nőkkel, mert ők törődnek mással is, nem csak a saját farkukkal.

2018. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Huhhhhhh...

Férfiakkal próbálkozni? -- Eddig nem tetted?

A gyermekvállalás szempontjából mondjuk érdemes a férfiakkal próbálkozni....


Viszont, ha ennyire vágysz rá, akkor miért ne folytatás a keresgélést?! Hátha összejön 🤗

2018. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Inkább a te elképzeléseidnek megfelelő ember. De ez szerencsére már nem a középkor ahol még betegségként tartják számon a különböző szexuális irányultságokat. Sajnálom de melegek mindig is voltak vannak és lesznek. Az ilyen gondolkodású pasik miatt meg is értem őket. Undorítóak vagytok. Csak ezt nem értem aki ilyen ostoba és maradi minek jön ebbe a kategóriába?
2018. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Norela ***** válasza:
92%
Ha kiakarod próbálni, akkor próbáld ki. Mit veszítesz vele? Ha már benned van a kíváncsiság, ott is marad, míg meg nem tudod, h milyen is az. Nem kell egyből lefeküdni egy lánnyal, ha megismerted. Ismerkedjetek, a többi adja magát. :)
2018. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha igzat,vágysz rá akkor igen. Nekem pl bejött.
2018. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Én (még) biszexnek vallom magam, de mióta nővel voltam, azóta totálisan hidegen hagynak a pasik. Nem is értem esdig mit ettem/mások mit esznek rajtuk.
2018. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Én is hasonlóképp érzek és még én sem találtam hozzá partnert.

22/N

2018. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly utolsó. Nekem is mindig érkeznek a privátok, ha ki merem jelenteni hogy inkább a nők mint a férfiak. Először nekem is kedvesen megírják hogy de ők nem olyanok mint a többi férfi, aztán ha lerázom őket megmutatják az igazi arcukat, kezdődik a hiszti, meg kínjukban már csak szidják az anyánkat meg leri***oznak. :D
2018. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Látom azóta már töröltetve is lett a válaszod. Valakit nagyon felhúztál úgy látom. De ha ekkora király az ágyban miért akad ki ennyire? :D Gondolom minden ujjára jut 10 nő. Ja nem. :D
2018. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!