Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érdemes kipróbálni nővel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálni nővel a szexet?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy biszex vagyok vagy sem. Voltak már érzéseim nők iránt de nem tudom, hogy a gyakorlatban menne a szex vagy nem. Regisztráltam társkeresőre de nem sikerült barátnőt találnom. Próbálkozzak tovább vagy úgysem jön össze? Lehet hogy inkább férfiakkal kellene próbálkoznom? Hogy tisztázzam ezt le magamban? Végülis annyira fiatal sem vagyok lehet hogy inkább a gyerekvállalásra kellene gondolnom, és ismerkedés szempontjából is rossz helyen élek.
2018. jún. 8. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"kedvesen megírják hogy de ők nem olyanok mint a többi férfi, aztán ha lerázom őket megmutatják az igazi arcukat, kezdődik a hiszti, meg kínjukban már csak szidják az anyánkat meg leri***oznak. :D"


Ne is foglalkozz velük :D

Tudod jól, hogy szinte minden hapsi egyforma, sok közös tényező jellemzi őket. :D

Na meg hozáállásukkal magukat minősítik le!

De az az abszolut poén az egészben, amikor lánynak próbálják magukat kiadni, igaz, nem sok sikerrel :D

Ha egy hapsi rám írna privátban, nem szólok hozzá, kilövöm, ennyi!


Problem solved! ;)


L/L

2018. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
elárulod a korod?a netes ismerkedés elég nehéz....nagyon sok a női profil mögé bújt férfi...tapasztalatból mondom ha 10-ből 1 igazi akkor lehet sokat mondtam.szerintem ha tényleg érdekel akkor ne add fel...hátha találsz valakit :)nekem fantasztikus érzés amikor egy nővel szeretkezek. (biszex vagyok)
2018. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!