Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon mi lenne a jó döntés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés

Van anyámnak egy hapija aki most a Pride miatt elkezdett negatív posztokat kitenni a facebookra.Tudja rólam hogy leszbikus vagyok mégis ilyeneket osztogat meg.Nem élek velük együtt,de nagyon bánt ez a felesleges gyűlöletkeltés.


Vajon kiosszam a fickót bagy hagyjam ?Bosszant a dolog és nem szívesen beszélnék vele ezek után.


2018. jún. 14. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem hagyd. Az ilyen buta embereket úgy se érdekli mit mondasz. Nem tudod őket meggyőzni semmiről. Csak lealacsonyodsz a szintjére, ami felesleges. :)
2018. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Én kiosztanám a helyedben, de a te döntésed.
2018. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Annyit talán megkérdezhetsz tőle,hogy mégis mi a szándéka ezzel, holott tudja hogy te is meleg vagy, de hogy tovább lovagolj a témàn, szerintem is felesleges, az ilyenekkel úgysem értesz szót. :/
2018. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Ne mutasd felé,hogy bánt! Légy boldog!

Hidd el,az a legnagyobb bosszú!

2018. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

3. Válaszolóval értek egyet. Felesleges előadni az agresszíven (?vissza?)támadó amazont. Persze nem tudom mik voltak a posztban. Valóban gyűlöletkeltő??! Ez nagyon lényeges lenne. Lehet, h csak a felvonulást ellenzi. Tudom, sokak fejÉben ha valaki nem más, akkor az csak homofób lehet. De a valóság ettől árnyaltabb. Meg a szivárványban sem 2 szín van ;-)



Meg kell értened a szándékot. Addig ne csesztesd. Ha meg tényleg tapló, akkor te vagy az egyetlen remény, hogy megváltozzon az álláspontja a dologról. (ha van neki, ugyebár)


Csajszi vagy. Fiatal. Egy két kedves szóval, és szelíd gesztussal csodálat tudsz tenni. Sorry de így van.

2018. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg anyudat, hogy osztja-e a véleményét? Ha igen akkor azt is, hogy ez esetben feléd hogy érez?
2018. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy bosszantó, de ha csak facebook-on nyomatja, otthon nem mondja, nem gyűlölködik, akkor hagyd rá. Állítsd le a profiljának a követését és próbáld meg elengedni a dolgot.
2018. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, tapintatlan barom. Értem én, hogy a felvonulás ellen van, de attól, mert a virtuális térben fröcsög, ugyanúgy meg lesz a Pride rendezve.
2018. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majd megpróbálok beszélni vele erről.

2018. jún. 15. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!