Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Undorodom már a barátnőmtől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom már a barátnőmtől ilyenkor mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

A baràtnőmről régóta tudom,hogy lesbikus és volt már párkapcsolata is,de jelenleg nincsen neki senkije. Nem rég pedig szerelmet vallott nekem. Azthiszem jól kezeltem a helyzetet,megbeszéltünk mindent mondtam neki,hogy nem lehet köztünk semmi hiszen én HETERO vagyok és nem érdekelnek a nők egyáltalán. Azt is hozzátettem,hogy a barátsàgunknak nem szeretném ha vége lenne,de ha az ő szemszögéből nézem a dolgokat,akkor lehet jobb lenne külön utakra menni. Végülis barátok maradtunk,nem is hoztuk fel többet a témát,de a viselkedésében megváltozott irányomban. Túl érzelgős, simán odajön hozzám és megölel(NE). Tulajdonképpen azt is észre vettem,hogy féltékeny a barátaimra. Azokra a férfiakra és nőkre akiket barátomnak tekintek szintén. Elutasítottam,de teljesen úgy nézki mintha ezzel csak bíztattam volna. Mert nem otrombán utasítottam el,hanem átbeszéltünk mindent. Fura az egész és őszínte leszek undorodom tőle. Nem tehetek róla,de nagyon rossz érzéd fog el ha a közelembe szeretne jönni és megölel,átkarol vagy túl közel jön hozzám, az arcomba hajol,leül mellém. Kicsit máshogy néz rám és zavar! Feszült vagyok mellette, csak azért könyörgök magamban sokszor,hogy tartsunk már kis tàvolságot,mert nem akarom,hogy bármi is legyen köztünk. Engem a gondolattól is kiráz a hideg,hogy egy nő és én együtt legyünk. Nekem semmi bajom a homoszexuális,biszex,és lesbikus emberekkel. Elfogadom őket és nem másabbak mint én vagy akárki. De ezt az undort nem tudom levetkőzni amióta rám szállt a barátnőm és mintha most hirtelen több időt akarna velem tölteni. Legutóbb megpróbált lebeszélni róla,hogy elmenjek a barátaimmal moziba. Inkább legyek vele,csináljunk palacsintát meg filmezzünk satöbbi. Nem értem őt. Most azt gondolja a kedvéért hirtelen más identitású leszek??? Hetero vagyok nem lesbi! Mondjam meg neki,hogy ha ez így megy tovább akkor vége a barátságunknak? Vagy mi ilyenkor a helyes döntés?


L/20


2017. okt. 10. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Mondd el ezt az egészet neki! Gondolom meg fogja érteni...

Amúgy *leZbikus

2017. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,bocsi rosszul írtam.
2017. okt. 10. 10:54
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
#1, Nem, mert *leszbikus. :D
2017. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 csattanós kapufa volt...:D
2017. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt a kuRwa de szégyellem magam xd. Mindegy, a véleményem nem változott
2017. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem koptasd le.
2017. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Én leszbikus vagyok mégsem háborít fel a kérdés és egyet is értek

Nemtől és vonzódástól függetlenül senki nem engedheti meg magának h belemásszon a másik intim szférájába és a megbeszéltek ellenére nem baráti módon közeledjen meg féltékenykedjen

Teljesen jogos a reakciód

Közöld vele erőteljesebben h nem

Ha ezek után is nyomul ne barátkozz inkább vele én azt mondom

Érthetetlen alakok mindig is voltak akik nem fogadják el az elutasítást velük pont nem szabad finomkodni

Látod őt se érdekli h nemet mondtál


Kedves elöttem szólónak pedig gratulálok

Addig fogdosódsz majd amíg valaki egyszer jól elküld a...


23/ll

2017. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg neki elmondani ezt, amit ide leírtál és kérd meg, hogy változtasson a dolgokon. Sajnos az ilyenre rámehet akár a barátságotok is. Ha nem akar elveszíteni és a barátod akar maradni, akkor rá kell jönnie, hogy változtatnia kell a dolgokon. Azonban ha a beszélgetés után továbbra is nyomul, akkor sajnos át kell gondolni, egyáltalán kellesz e barátként az illetőnek, vagy csak mást akar tőled...
2017. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult a kapcsolatotok?
2023. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!