Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek gond lenne ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond lenne ha szex előtt innék pár felest?

Figyelt kérdés
Mindig másoknak megfelelni akaró ember voltam, ezért viszonylag későn vallottam be magamnak, hogy a nők érdekelnek. Azt gondolom, hogy emiatt lehet nem tudnék első alkalommal ellazulni a barátnőmmel. Szerintetek baj lenne ha szex előtt innék pár felest de csak annyit amennyitől lazább leszek. Meg azt sem tudom mi van ha pl. rosszul nyalok, vagy nem lesz jó velem. Vagy ti hogy győzitek le az izgalmat?
2018. jún. 17. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Csak ne túl sok felest. Szerintem jobb, ha ezt is együtt csináljátok. Ha ez nektek az első együtt, neked pedig abszolút az első, akkor nyilván ő is érteni fogja, hogy izgulsz. Nem tudom, milyen romantikus előkészületeket szeretnétek, de egy üveg bor ellazít mindkettőtöket, és elűzi a stresszt. Jobb, mint a feles, mert romantikus együtt elfogyasztani előtte, aztán még a libidótok is megnő (lehet pezsgő is).
2018. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
42F: Szerintem igen. El akarod kerülni a rossz véleményt? Áruld el neki, hogy ő az első, és így nem lesznek túlzott elvárásai.
2018. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Kommunikáció. Az mindent megold.

Én nem örülnék, ha a leendő barátnőm így akarná az első szexuális élményünket átélni, hogy iszik egy felest előtte.

2018. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Alkohol pont nem növeli a libidót.

Amúgy a gátlásokat csökkenti. De csak átmenetileg tud segíteni!


Az első alkalom. Azért első, mert ez lesz a legbénább. Amikor járni tanultál, nem egyből futó versenyen indultál. Botlottál jó párat, mire ment. A szex is ilyen. Másodiknál nincs annyi gátlás. Ha a kommunikáció is működik, akkor könnyen megismeritek, mi jó a másiknak és csodálatos élményekkel gazdagodtok.

2018. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Nem valami nőies ha pálinkaszagod van/pálinkaízű a csókod.
2018. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Tequilának nincs kellemetlen szaga. Sokkal jobb választás, mint a pálinka! Ebben egyet értek!
2018. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!