Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen részegen a szex? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen részegen a szex? Nem elázva, de azért pár feles után. Jobb-rosszabb, mint józanon? Bevállalósabb az ember?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Elsőre ne igyál, tompít és nem úgy érzékelsz. Bár azzal könnyebb valamelyest.


Ha összeszokott páros vagytok, akkor meg gondolom ez nem kérdés már.

2018. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem egyszer szexeltünk már pl buli után piásan meg nyaraláson, évfordulókor, stb. Jó volt nagyon, így kezdtünk el kicsit vadulni, és így jöttem rá, hogy tetszik az ilyen mindkettőnknek. 25N
2018. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Az én párommal ritkán iszunk, aztán mindig hamar becsiccsentünk, én személy szerint szeretek így szexelni,mert egy másik énünk mutatkozik be pedig jó pár éve együtt vagyunk :) izgi
2018. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy csak én vagyok szerencsétlen, de nekem nem jó. Kevés mennyiség is offol ilyen téren, nem tudok felizgulni, nem úgy érzem a dolgokat, ahogy kéne.
2018. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Sokkal nehezebben jön az orgazmus,az tuti.Az a jó benne,hogy egy csomó őrült dolgot csinálunk,amit máskor nem biztos,hogy kipróbálnánk. Ezek általában az étlapon maradnak.Nekünk mindig nagyon extrémre sikerül az aktus piásan. Igaz amúgy sem vagyunk prűdek,és ritkán iszunk. Egyszóval élvezetes olykor olykor.
2018. jún. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy bevállalósabb, de rosszabb, mert el vagyok tompulva, és orgazmusra kb. képtelen vagyok.
2018. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Én pasimmal voltam együtt úgy, hogy részeg volt és nagyon jó volt. Sokkal szenvedélyesebb, vadabb volt az ágyban.
2018. szept. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!