Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért csinálja ezt? Én értem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Én értem félre?

Figyelt kérdés

Az egyik percben olyan, mint aki udvarol, feltűnően kedves és udvarias. A szavaiból is az jön le, hogy érdemlem, mint nő.


Random találkozni akar, majd fél óra múlva lemondja, mert fáradt és inkább mégis pihenne. Aztán nem is ír akár egy napig sem.


Ebből hogy jöjjek rá, mit akar és van-e értelme vele foglalkoznom?


Egyébként nagyon introvertált, kevés barátja van és ritkán mozdul ki bárhova is. Mindketten leszbikusok vagyunk.


2018. júl. 7. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ossze van zavarodva meg fel. Szerintem kérdezd meg tőle, talán ez a legjobb mód ra.
2018. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, meg is válaszoltad a kérdésed. Próbál kezdeményezni, de aztán elbizonytalanodik, mert félénk típus. Emiatt ne legyél rá dühös, inkább bátorítsd. (Amúgy miért nem vagytok most a Pride-on?)
2018. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy nem tűnik félénknek. Bár ettől még lehet, hogy tényleg az.


Mindkettőnknek más programja volt mára, így sajnos nem tudtunk menni. :/

2018. júl. 7. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezted tőle, hogy mit akar mégis? Mondja meg nyíltan. Tök oké, ha mondjuk, ha randira akar hívni, csak be van szarva/bizonytalan/akármi, de ez a gyerekes játszadozás fárasztó és céltalan.
2018. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak félős. Én két fiúval is eljátszottam ezt a randi előtt mert beijedtem, hát szégyenlem is magam. De előfordul az ilyesmi, emberek vagyunk.
2018. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok volt. Csak idő kellett. :)
2018. júl. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!