Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Ti milyen nevetsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti milyen nevetséges mondatokat/kérdéseket szoktatok megkapni a pasiktól?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, mint pl "csak azért vagy leszbikus mert nem járt még benned farok", vagy hogy "nem értem miért vagy leszbikus, pedig olyan szép vagy"

Annyi ilyet kaptam már, hogy érdekelne másoknak is szoktak-e hasonlókat mondani :D



2018. júl. 23. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

"Csak azért vagy leszbikus,mert még nem voltál együtt velem! Én kigyógyítanálak ebből,s csakis farokra vágynál!"

Még a hideg is kirázott (az undortól).

2018. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még csak neten olvasgattam másoktól ilyeneket, nekem még nem mertek ilyeneket beszólni.
2018. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Neten:


-Biztos dagadt,öreg és ronda vagy,nem kelllesz egy pasinak se azért vagy leszbikus.


Élőben:


-Farokhiányod van (majdnem kiadtam ez ebédem).


Amúgy felesleges ezekkel foglalkozni, minek az ilyen disznóknak külön kérdést szentelni?

2018. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
"Minek hasznàlsz műfszt ha megkaphatnád az enyémet is ami igazi"
2018. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen fószerektől undorodom rendesen, akik ilyen dumával jönnek elő...

Kaptam már itt olyat is, hogy "Nem tudom, hogy nézel ki, de biztosan szép lehetsz! Küldj képet magadról és ismerkedjünk meg, szeretnék veled járni"

Na meg olyan is volt, aki lánynak adta ki magát és azt mondta... "Szia én is lány vagyok, ismerkedünk?"

Mondom, ismizhetünk, erre ez volt a legelső kérdése, hogy "Milyen a p*ncid?" :D

Na mondom, "Te sem vagy csaj, ilyen dumával", váltig tagadta, mondom, okés, "Küldj akkor magadról képeket!"

Küldött is...

NETRŐL LOPOTT KÉPEKET.


L/L

2018. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben:

Egy szerelemi kérdést írtam ki, tanácsot kértem, és ugye jött egy privát azonnal.


"Te még nem tudod eldönteni, hogy leszbikus vagy e vagy sem!"


"Pusztulást fogsz hozni a földre."


"Azthiszed, hogyha nem voltál szerelmes paliba, akkor az vagy? A szerelem nem a csók miatt keletkezik"


kedvencem: "Leszbi vagy?" válasz: "Igen" a férfi rákontráz: "A k....anyukád, te génmanipulált"


szóval interneten nem éri meg annak lenni, aki vagy.

2018. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!