Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket nem tölt el boldogságg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem tölt el boldogsággal a tudat, hogy a barátnőtöket mennyi férfi szeretné?

Figyelt kérdés
A barátnőm olyan szép, hogy akár modellkedhetne is. Én átlagosabb vagyok, meg biszex. Igaz velem is sok pasi ismerkedne de hidegen hagynak. De a barátnőmmel még többen, ő leszbikus. Ilyenkor kicsit boldogít a tudat, hogy mennyi pasinak bejön de neki egy sem kell, és hogy milyen szerencsés vagyok hogy velem jár. Bevallom először nem is gondoltam róla, hogy leszbikus. Furának tartottam mikor velem töltötte a szabadidejét, és sohasem hittem volna hogy a nőket szereti.
2018. júl. 25. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

#1-2: ti vagytok a szánalmasoky nem is kicsit.

Üdv: egy hetero nő..


Kérdező: engem igen, de nem pont így. Imádom a páromat, ő is engem, és jó belegondolni abba, hogy ő csak az enyém. Vszeg az érzés ugyan az mindkettőnknél.

2018. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is büszke voltam a párjaimra, a jövendőbelire is büszke leszek, de arra nem, hogy férfiak csorgatják rá a nyálukat :( Engem inkább elborzaszt. :(
2018. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Boldogsággal tölt-e el?? NEM. Dühvel és undorral tölt el ha erre gondolok.Ezért is nem kezdenék soha biszexel.Szánalmas vagy.
2018. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Én nem akarok férfit, csak tetszik hogy milyen szép nő, és hogy mennyien futnak utána. Nyilván személyesen nem annyira mint pl. facen. De sokszor viccelődünk is ezen, hogy egyesek mennyire próbálkoznak. Aki kérdezte annak írom, hogy munkahelyen ismerkedtünk meg, még barátkozni sem akartam vele, mert azt gondoltam valamiért hogy biztos nem kedves. De bebizonyította az ellenkezőjét, és egymásba szerettünk.
2018. júl. 25. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Én gyűlölöm,ha mások kerülgetik,legyen az férfi vagy nő...Kivájnám annak a szemét,aki olyan pillantással illeti,amilyennel csak nekem szabad.
2018. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Hmm..ha a párom leszbikus akkor nem zavar és tetszik is,hogy csomó férfi szeretné,ő mégis az enyém. Viszont,ha biszex,akkor nagyon is idegesít.
2018. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem igazán.. :/
2018. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem? Miért töltene? :'D
2018. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

azért van veled mert leszbikus, és nem a te érdemed h nem hagy el egy pasiért.


másrészt mi f-n pár vagyunk, nekem is nagson tetszik h ennyien méregetik a párom, sokszor van h összenézek az emberrel és elismerően konstatáljuk mennyire megszeretgetnénk a páromat, ennyiben ki is merül a történet.

2018. júl. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Én biszex vagyok és nagyon idegesítene, ha a páromra mindenki rá akarna mászni, függetlenül a nemétől. Egyszer volt amúgy egy olyan barátom, aki elég jóképű volt és az osztályában is kapásból volt egy csomó lány, akik odavoltak érte (egy suliba jártunk). Rohadtul kellemetlen volt, amikor beszélgettünk (volna) szünetekben a barátommal, erre az a pár kis ribi odajött tenni-venni magát előtte és már abból, ahogy ránéztek, kiderült, hogy fejben kb. vetkőztetik..

Szóval nem hiszem, hogy még egyszer benne lennék egy ilyen kapcsolatban, hosszú távon elég idegőrlő tud lenni az állandó féltékenykedés.

2018. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!