Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges? Vagy lehetetlen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés
Teljesen remény vesztett vagyok már teljesen... 20 éves lány vagyok és már nagyon vágyom egy rendes normális kapcsolatra egy hűséges lánnyal... de úgy tűnik ez lehetetlen.. esetleg valakinek valami tanács? Akar ha van valaki itt is lehet nekem írni...
2018. aug. 3. 16:57
 1/6 A kérdező kommentje:
-teljesen*
2018. aug. 3. 16:58
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

"Amíg van újabb nap, amíg a szíved visz

Nehéz az lehet, de Lehetetlen az nincs!

Amíg van újabb nap, legyen a fejedben.

Lehet, hogy nehéz lesz, de Lehetetlen nem..."

2018. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Én azt gondolom hogy fel kellene költöznöd pestre, mivel ha csak a pinken nézel szét megyékre bontva kevés lány van.
2018. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pesttel az a gond hogy több szempontból sem jo nekem... mivel nekem túlzsúfolt túl nagy város plusz munka helyileg is elég messze vagyok Pesttől és egyéb ilyen dolgok
2018. aug. 3. 17:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenesetre koszonom a normális válaszokat :) a homofobiaba meeeg ne menjünk bele
2018. aug. 3. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 leszek nemsoká, és még sosem volt kapcsolatom, szóval megértelek, bár én azért annyira görcsösen nem is vágyom még rá.

Szerintem is könnyebb nagyobb városban ismerkedni, főleg, ahol van melegeknek szórakozóhely. Én még sosem voltam, mert nincs kivel, egyedül meg nem merek, de egyszer szívesen kipróbálnám.

Valamint ott vannak a különböző társkereső oldalak. Ha valaki nagyon akarja, tényleg próbálkozik, lehetetlen, hogy egy idő után ne jöjjön össze.


L/L

2018. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!