Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (L kérdés) Ha lehetne itthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(L kérdés) Ha lehetne itthon is házasodni a leszbikus pároknak, élnétek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
+Te kérnéd meg a párod kezét vagy inkább fordítva lenne rá esély?

2018. aug. 3. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ melyikünk az aktívabb...


Ha lehetne akkor igen

2018. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. A házasság önmagában csak formalitás. Nem sok értelme lenne.
2018. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Persze mivel a házasság egy rendezettebb jogi helyzet mint egy élettársi kapcsolat.
2018. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Igen. De nekem nem kell ez a nyomurult, hímsovén és frigid kis ország ha össze akarok házasodni a párommal. Elmegyünk egy másik országba és nevetünk ezen a buta,maradi országon.


Nem tudom,lehet hogy én lepném meg őt,de lehet hogy megelőzne:D

2018. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
Nem élnék vele. Egyrészt nem vagyok leszbikus, másrészt van farkam.
2018. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5# És ha két pasi házasodhatna akkor élnél vele?
2018. aug. 3. 18:12
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

A szerelem, a szeretet az mindenkié. A házasság viszont egy olyan intézmény, amelyet egy férfi és egy nő együttélésének jogi legitimációjára hoztak létre (hogy az egyházi esküvőre már ki se térjek...). Ebben konzervatív vagyok, ezért nem élnék a lehetőséggel, ha a későbbiekben úgy adódna.


Lehet lepontozni, de én ezt vallom. Emellett tiszteletben tartom, ha másnak eltér a véleménye e tekintetben.

2018. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Én nem vagyok homoszex, "csak" bi.

Nem, senkivel sem házasodnék. Miért legyek egy álszent, elavult és ma már értelmetlen intézmény része? Ez igaz az állami és a vallási házasságra is.

Ha valakit szeretek, és az mindegy hogy farka van, vagy puncija, a mellett kitartok sokáig, ha van gyűrűm, ha nincs hozzá.

Az élettársi viszony törvényileg pedig pl kórházban ugyanolyan jogokat ad, mint a házastársi.

2018. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Ha már ez a téma feljött, jó lenne tisztázni, hogy milyen házasságra gondolsz.


A polgári házasság szerintem nem sok embert mozdítana meg. A megbotránkozás akkor keletkezne, ha egyházi keretek között akarnák azt megkötni, hiszen a homoszexualitás a kb. 2000 éves apostoli tanítás szerint bűn.

2018. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. Sokszor beszélgettünk már róla, a párom is szeretne feleségül venni, és én is szeretnék hozzámenni.

Egyelőre csak a bejegyzett élettársi viszony van számunkra, én még erre is igent mondok, de jogfosztott és kiábrándító helyzet.

2018. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!