Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Számodra nem illúzióromboló,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra nem illúzióromboló, ha a kiszemeltednek pocsék a helyesírása?

Figyelt kérdés
Mennyire számít ez?

2018. szept. 6. 07:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
29%
Egyáltalán nem számít
2018. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon számít!! Ez azért alapvető dolog. Tudjunk már helyesen írni, legalább nagyjàból.
2018. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az thök gáz ha valaki nem tud hejesen írni. Salynos sok ijen van it. De nem baly malyd megtanúlnak.Talán egycer.
2018. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
És mennyire számítanak a vesszők? :D
2018. szept. 6. 08:02
 5/31 anonim ***** válasza:
11%
Semmit nem számit
2018. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Alap dolog a helyesírás. Azonnali kizáró ok, ha valaki nem ír helyesen.

Azért egy szintet tartsunk már meg.

Analfabéta emberekkel semmi dolgom.

2018. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 StevenUp ***** válasza:
1%
Tök mindegy hogy mennyire ír helyesen a srác ha van egy bèenwèjje
2018. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem valamennyire az.. Nekem legalábbis..én néha vèrszemet tudnék kapni ezektől xd Meg attól is,hogy megáll a beszélgetés egy "szia,mizu,kor,mit csinálsz" szituációknál. Miért nem lehet manapság valakivel elbeszélgetni hosszasan.. akár éjszakákba nyúlóan xD ? Nyilván vannak kivételek,nem azt mondom...de egyre kevesebb.

És akkor így találjon az ember párt magának,amikor már ezek az alap dolgok is a homályba vesztek. :D

De ezt még lehetne ragozni. namindegy.

25/n

2018. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek az előttem szólóval. Néha én is félreütök gépen, szóval az bőven belefér, de aki nem tud helyesen írni, azt én nem tartom túl értelmes embernek. Lehet aztán rácáfolna élőben, de időnként marad "sajnos" a chatelés és azért írásban is elég jól el lehet minőségi időt tölteni, ha nincs lehetőség a személyes találkozóra éppen.


A másik meg hát ja, a legtöbben valóban leakadnak az ilyen gyopár alap témáknál, aztán hiába dob be az ember 1-1 témát, amire lehetne reagálni, kérdezni vagy mesélne a másik valamit, nem jön rá érdemi reakció.... :D

2018. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%

Az előbb kaptam egy privit, hogy -idézem- "aki asperger szindrómás az már nem is ember?"

Nem ez volt a kérdés nyuszifül, a komplexusaidat meg vetítsd másra. :)

Amúgy ezek szerint ebben az országban több millió aspergeres él....

2018. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!