Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Voltatok már hasonló szituációban?

Figyelt kérdés

Nos a törénet elég hosszú, de megpróbálom röviden leírni. Kb 3 hónapja elkezdtem járni egy masszőrhöz, aki időközben nagyon megtesztett (Nő). Nagyon jókat beszélgettünk masszázs közben és nyilván a párpakcsolatokról is esett néhány szó és én nem kerteltem, elmondtam neki, hogy amúgy én a lányokhoz vonzódom. Picit hirtelen lesokkolódott, de aztán igazából semmi különösebb reakációja nem volt. Kérdezett egy-két dolgot, meg úgy párszor beszéltünk erről az egészről. Azt érzem, hogy a kíváncsiság nagyon benne van, hogy kirpbóálná lánnyal… Én pedig lehet, hogy sokan elítnélnek emiatt, de azt érzem, hogy most egy párkapcsolatra nem lenne időm/kedvem/energiám viszont vannak igényeim és egy nyitott kapcsolatra nagyon vevő lennék, erről beszéltünk, hogy ezt ő nem ítéli el.

Az utolsó masszászon már említettem is neki, hogy van egy kiszemeltem, de úgy nem mélyedtünk el a dologban beszéltünk arról is, hogy hogyan lehetne ezt felvetni a másik félnek, úgy hogyha nemleges választ kapok az ne legyen kellemetlen stb..

Nos voltam olyan bátor, hogy egyik nap lesz ami lesz alapon írtam a masszőrömnek egy viszonylag hosszabb levelet. Amibe megfogalmaztam neki, hogy akiről beszéltem lány az tulajdonképpen ő.

Meg beleírtam azt is, hogy természetesen megértem, ha nemet mond és tisztelteben tartom, de ettől függetlenül szeretnék járni hozzá masszázsra, de ha ezek után nem vállalna persze megértem.

Most ott tart az ügy, hogy csütörtök este írtam neki és látta is, de reakció nem jött tőle semmi, illetve egy meglepődött fejet kaptam tőle rá és ennyi. Tegnap teljesen véletlenül összefutottam vele a városban mosolygott rám és becézve köszönt ahogy szokott. De láthatóan sietett és nem is beszéltünk semmit. Azt hittem, hogy kapok választ pl tegnap este vagy valami, de nem jött semmi.

Fogalmam sincs, hogy ez mit jelenthet. Van már időpontom hozzá következő masszázsra, de ha nem reagál akkor menjek el, mintha mi sem történt volna? Vagy előző este írjak rá, hogy amúgy mehetek-e holnap?


Előre is nagyon köszönöm, hogyha valaki reagál!


Szép napot!



2018. szept. 14. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mivel egyértelműen nem küldött el, lehet, hogy izgatja a dolog, csak még ő sem biztos a dologban. Szerintem az jó ötlet, hogy előző este ráírsz, hogy jó-e még az időpont. Aztán másnap elbeszélgettek a dologról megint.
2018. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nemleges a válasza, csak nem akar megbántani, kellemetlen helyzetbe hozni. Véleményem szerint, ha izgatja a dolog, akkor beleáll a levélbe és a kezdeti "sokk" után valami reakciót kapsz rá.


Másik verzióban azt tudom még elképzelni, hogy talán picit izgatja a dolog, de akkor is kemény dió lesz betörni, mire legyőzi ezt a félénkségét és lesz belőletek vmi.


Ha meg nyitott kapcsolatra vágysz, az szerintem szex, nem pedig fárasztóan harcolni másikért mire végre eldönti, hogy mit akar - Az már kapcsolat gyanús inkább :)

2018. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Szűzlány kategória, csak elméletben csinálná. Vagy pont egy full heterót fogtál ki...

Nem érdemes sokáig cicomázni a dolgot. Főleg nem neten. Vagy rányomulsz rendesen, vagy hagyd.

2018. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagyon frappánsan megfogalmazta! :D

Igen, ez a dolog lényege, pontosan.

#2 voltam újra!

2018. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen egyet értek a 2-es válaszolóval.


Számomra egyértelmű, hogy ő nem akar semmit, max. tényleg beszélt a dologról, mivel ha már te szóba hoztad mint vendég valamit reagálnia kellett rá udvariasságból.

2018. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam így hozzáállni dolgokhoz és halogatni a választ, ha amúgy érdekelne, csak nem vagyok biztos a döntésemben és hezitálok, hogy menne-e. Másik variáció, hogy nem akarok foglalkozni az egésszel, de a másikat sem szeretném megbántani. Szóval ja, kb. mint ahogy a kettes válaszadó mondja! :D


Szerintem ha el is mész hozzá az időpontra, ne hozd föl a témát. Majd mondja ő, mit gondol, ha meg nem tér ki rá, akkor halott ügy.

2018. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Szia,


Szerintem (is) menj el az időpontodra, mintha simán masszázsra mennél, és meglátod hogy reagál. Még az is lehet, hogy benne lenne, de fél ezt nyíltan kimondani, leírni, de várja a találkozás alkalmát. Kezdeményezni nem fog, azt neked kell.

2018. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Légyszíves írd meg majd, hogy mi volt. 😁😊 Drukk!

2018. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a hozzaszolast :)

Meg mindig semmi reakcio tole...

Meg egy het es megyek hozza..

Ez az egy het maga lesz az orokkevalosag..

2018. szept. 17. 23:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem reagált ezután se fog.

Az nem derült ki, hogy amúgy a nőnek jelenleg van e párja.

Véleményem szerint ha ennyit agyalsz rajta és ennyire várod a válaszát ez már rég nem csak arról szól, hogy testi kapcsolatot akarnál vele létesíteni, ami nem elítélendő (csak ha van az adott személynek meglévő kapcsolata).

2018. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!