Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok tényleg általában sűrűbben harapdálják, "szopogatják" a szájukat úgy hogy észre sem veszik?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam ezt itt a kommentek között és arra vagyok kíváncsi hogy ennek van e valóság alapja és ha igen, akkor mi ennek az oka?

2018. szept. 14. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Hol olvastad ezt? Fogadjunk, hogy világhírű brit tudósok állapították meg! :D
2018. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Én állandóan rágom a szám, en leszbikus is vagyok.

De nagyon kétlem, hogy ez amiatt lenne :D

Öcsém is ugyanez, de nem hinném hogy ő is leszbikus!

2018. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Eric Griffin ***** válasza:
94%
2# 100000%, hogy az öcséd nem leszbikus, ebben valóban biztos lehetsz. Amúgy, ha ők maguk nem veszik észre, akkor honnan tudnák, hogy sokat "szopogatnak"?!
2018. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként itt olvastam gyakorin egy kommentben, de már nem találom a kérdést. Lehet az illető túl sokat figyelte a leszbikus lányok száját..
2018. szept. 14. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel csak annyit akartam kozolni h ez egy hulye parhuzam. Csak probaltam finoman fogalmazni :D


#2

2018. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Általában a félénk, zavarban lévő egyének szokták harapdálni a szájukat, nemtől és szexuális irányultságtól függetlenül. Ha egy lány ezt csinálja, tudom, hogy bejövök neki. :)
2018. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, akkor eléggé tévedésben élsz. Én egy csomószor harapdálom akkor is a szám ha egy bűn ronda pasi van a közelemben. Szimplán unalomból. 18L
2018. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
13 év felett már holt ciki feltenni egy ilyen agyhalott kérdést...
2018. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz kérdező. Ez igy úgy hülyeség ahogy van.
2018. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!