Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire probléma ha az aktus alatt mentsruál valamelyikőtök? Azokat a napokat feltétlenül kihagyjátok vagy megoldjátok valahogy?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy nem volt probléma. De ehhez ketten kellettünk. :)
2018. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%
Jó katona vérben is harcol ;) Meg lehet oldani^^
2018. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tamponról nem hallottál még?
2018. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem probléma.
2018. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szexeltünk a barátnőmmel már többször is úgy,hogy vagy nekem vagy neki jött meg.

Nem probléma egyikünknek se.Nem is undorodunk a másiktól meg semmi se..

De lehet másnál nem így van.

Bár ha fáj valamelyikünknek vagy nem esik jól akkor inkább nem csináljuk persze.

De ujjazásnál meg max kezet mosol utána és ennyi.:)

2018. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Az erős vérzéses napokon nem szoktunk, de amikor az elején vagy a végén vagyok, amikor már csak alig van, akkor előfordul, hogy együtt vagyunk.

Erős vérzésnél én nem érzem jól magam, kellemetlenül érint a dolog, nem is esik olyankor jól a behatolás, olyankor tamponnal inkább orális vagy kézzel történő kielégítés, vagy maszti van.:)

2018. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent gondot.
2018. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!