Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lehet megtalálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtalálni a leszbikusokat? Mit ajánlatos viselni, amivel fel lehet ismerni egymást?

Figyelt kérdés

Pécsi lány vagyok, és nem tudom hol találhatok hasonló embereket, mint én vagyok. Válaszokat előre is köszönöm.

18/L



2018. szept. 19. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szivárványos cuccok,pl póló,táska,karkötő.A gyűrű a hüvelykujjon szintén leszbikus jelkép,de sokan nem ismerik, illetve gyakran heterók is használják.
2018. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bummer ***** válasza:
55%

Az igazi leszbikusokat pont hogy nem ismered fel külsőre, amíg nem beszélgetsz velük, addig ki se derül.

Amelyik nagyon feltűnően a "sztereotip" jellegű leszbi általában szeretné inkább azt hinni hogy az élete bizonyos dolgaira önmegnyugtató magyarázatként.

2018. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos valóban nem lehet öltözködésre meg kiegészítőkre alapozni. Nem árt, ha van egy meleg radarod,azonban ez nem mindenkiben van meg. Ellenben itt vagyok én, pécsi és hasonló mint te!:)

19/bi

2018. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
A butchokat könnyű felismerni. Csúnyák+fiúsan öltöznek. Ja, meg agresszívak.
2018. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a biszexualitástomat úgy "reklámozom" hogy készítettem egy szivárvány színű karkötőt és azt hordom, aki tudja mit jelent felismeri aki nem az nem.

De a kérdésre válaszolva, nincs egy egységes leírás ami ráillik valakire csak mert a lányokhoz vonzódik. Hogyha egy butch akkor kevésbé öltözködik "csajosan" (igaz lehet az egy szimplán fiús stílusú hetero lány is), de ha egy lipstick, vagy femme lány akkor nem lehet ránézésre megmondani.


Legfeljebb jelképeket kereshetsz, legtöbbször a LMBTQ szivárványa, de sokat használják szerintem a "Love is love" szöveget. Másról nagyon nem tudok.

2018. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MaryRead ***** válasza:
100%
Vitatkoznék azzal hogy a butchok agresszívak vagy ápolatlanok, sőt kikérem magamnak hogy azokat a lányokat/nőket akik nem adnak magukra, egyáltalán a “butch” kategóriába sorolod. Sértő, mert legalább annyi energiám van az öltöny-nyakkendő párosítgatásában mint abban hogy a lipstickek egy rakat vakolatot kennek magukra. Addig igazán gentlewoman tudok lenni amíg nem provokálnak, de ha az agresszív alatt azt érted akkor igen, kiállok magamért.
2018. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is pécsi vagyok :)


24/bi/lány

2018. szept. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!