Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 27 évesen átfordult a szexuali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen átfordult a szexualitásom, nem is a férfiak tetszenek, hanem az olyan nők, akik nem nőiesek. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Persze, alapvetőenk tűnik, hogy "akkor ismerkedjél fiús nőkkel, hülyegyerek", logikus, okéoké, de nekem ez még elég meredek...

Amúgy azért ebbe a kategóriába írok, mert valószínű, itt találok olyan személyeket, akik átestek ezen. (A szexet eddig csak férfival próbáltam, vonzottak akkor egyébként szexuális értelemben is, de nem volt jó...)

Ahogy nézem az embereket az utcán mostanában (majdnem 1 éve van ez, vártam, hogy elmúljon, de nem...), egyértelműen azt érzem, hogy a férfiak nem vonzanak, egyik sem, sőt, fuj... :( Ez nagyon furcsa "élmény" számomra, mert eddig nem így volt, nagyon is vágytam a férfiakra! Most meg a nők tetszenek meg... De valahogy nem is azok, akik nőiesek, hanem akik nem annyira azok, vagy akik mondjuk fiúsak / férfiasak. Most ez mi?!?!?! Nem értem...


Meg egyáltalán hogyan / hol ismerkednek a nők nőkkel?! Nekem lövésem nincs ilyenekről... Tudnátok tapasztalatokat, tanácsokat mondani a témában? Nagyon megköszönném. Úgy érzem magam, mint akit most dobtak le a Szíriuszról...


(És akkor arról még nem is beszéltem, hogy ezt vajon majd hogy adagolom be a családnak?! ... Na de ezt tényleg hagyjuk is, túl messzire vezet... )


2018. okt. 1. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát,ez komoly!!Lehet,csak hirtelen fellángolás,hogy kiakarod próbálni lányal is!De ha,ezt érzed próbáld ki,hogy jobb volt e mint fiúval!!És eldöntöd!!Sok sikert!🤔
2018. okt. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a szexualitásra van itt kiéleződve a helyzet... Csak azért írtam ebbe a kategóriába, mert itt vannak a "szakértők"😀
2018. okt. 2. 07:10
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem erre nincs tökéletes válasz. Járj nyitott szemmel, kezdeményezz, ismerkedj aztán úgyis megy majd a dolog magától :)
2018. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kérek tökéletes választ!:) Csak tapasztalatokat leginkább, vagy esetleg bármi jótanács is jöhet 😀
2018. okt. 2. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 16-17 évesen "fordult át" a szexualitásom. Vagyis akkor én is azt hittem, hogy átfordult, de ha visszatekintek, akkor igazából már voltak előjelei annak, hogy nem csak a pasik vonzanak, de valabogy nem tűnt fel nekem vagy nem tudom. :D Pl. általános iskolában is már megnéztem a lányokat ugyanúgy, mint a fiúkat, de akkor még nem gondtoltam ilyesmire, hogy vonzanak a nők csak úgy megnéztem, hogy pl neki milyen szép haja van, milyen jó feneke van meg jó alakja stb. Ekkor lehettem kb 12-13 éves és azt gondoltam, hogy ez csak a korom velejárója és majd elmúlik. Szerelmes viszont csak fiúkba voltam és ezért nem gyanakodtam. A következő dolog, ami történt és ami miatt kezdhettem volna gyanakodni, hogy bi vagyok az az volt, hogy hittan táborban voltunk és az egyik barátnőmmel ketten voltunk a szobában és a csókolózásról beszélgettünk kb. 14 évesek lehettünk. Ő már túl volt az első csókján én viszont még nem és mondtam neki, hogy tök jó, hogy ő már csókolózott. Ekkor felajánlotta a lány, hogy ha szeretném, akkor ő megtanít csókolózni én viszont nem egyeztem bele, mert nem tetszett a lány. És ekkor is elkezdhettem volna gyanakodni, hiszen ha tetszett volna, akkor belementem volna, de nem, nekem még ekkor se esett le, hogy van bennem valami ferde. :D Aztán gimiben is megnéztem a lányokat is és a fiúkat is, sőt gimiben történt meg a felfedezés, hogy tetszenek a lányok is, ugyanis 16-17 évesen beleszerettem az egyik lányosztálytársamba. Őt már nem csak megnéztem, de szexuálisan is kívántam és szerelmes is lettem belé. Kicsit megijedtem, amikor rájöttem erre, de aztán sikerült elfogadnom, hogy biszex vagyok. Ez nem döntés kérdése, nem én akartam az lenni ez van és kész, meg kell barátkoznom a gondolattal. Én nem mondtam el a családomnak, mert homofóbok, nem fogadnák jól. Nekem nem a kimondott fiús lányok tetszenek, inkább a természetesek, akik nem öltöznek ribisen, nincsenek agyon sminkelve, egyszerűek és természetesek plusz a kisugárzás is fontos. Ez az én tapasztalatom. Tanácsolni azt tudom, hogy fogadd el magad és ha tetszik egy lány, akkor közeledj felé, ne félj a nőkkel való ismerkedéstől és szextől sem. Sok szerencsét! :)

21/L

2018. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel kérdező mint te meg mint az előző válaszoló. Nálam is tök természetesen fordult át 16 éves koromban, de már azelőtt is voltak előjelek. Bár én már akkor is inkább a fiúsakat néztem meg, (hetero) lányos lányok mellett fiúnak éreztem magam. (és azért az identitásomat nem akarom elveszteni)

De nem muszáj ezt érteni, csak éldd! Éldd meg a vágyaidat. Ha már nem érdekelnek a férfiak, szrd le hogy nem érdekelnek. (Szrd le hogy leszrod őket :D) Ha a fiús lányok érdekelnek, legyél fiús lánnyal.

Ismerkedni lehet leszbikus/meleg bulikban/bárokban, pinkvanillán, vagy akár itt is (én itt ismertem meg a volt barátnőmet). És hát hogyan? Kb ugyanúgy mint heteroéknál.

Családnak meg max közelebbinek mondom el (anya, apa) vagy olyannak aki nem homofób.

19/bi

2018. okt. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pinkvanilla
2018. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!