Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég jöttem rá, talán fél éve, hogy engem komolyabban csak a lányok vonzanak. Eddig biszexnek gondoltam magam mert sok férfi híresség tetszett de élőben soha egy sem. Csak lányok iránt vannak komoly érzéseim és csak velük tudom elképzelni magam (nem szexuálisan. Szexuálisan mindkét esetben elundorodom. De ezt betudom annak, hogy csak fiatal vagyok ilyeneken agyalni.)


Nem olyan régen lett egy barátnőm, akit a szüleim ismernek és szeretik őt. Ez lehet előny de... A szüleim kifejezetten homofóbok. Hogy ezt honnan tudom?


Én: Anyu... Ma a meleg emberekről tanultunk. Te mit gondolsz róluk?

Anya: Fúj. Ne is emlegesd. Gusztustalan az összes, egytől-egyig.


És azt pedig le sem írnám apum milyen mocsok szavakat használt. Borzasztóan félek milyen következményei lehetnek ha elmondom nekik. Hogyan kellene?


2018. okt. 5. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor mondd el nekik ha késznek érzed magad feldolgozni a reakciójukat. Ha ennyire homofóbok lehet jobb lenne várni míg elköltözöl otthonról mert ebből komolyabb problémáid is lehetnek.
2018. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felkészülni? Van aki feltud készülni a szüleivel való örök haragra?... :(
2018. okt. 5. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Az örök haragra nyilván nem de jobb lelkileg felkészíteni magad minden eshetőségre mint reménykedni abban, hogy megváltozik a véleményük mire elmondod nekik. Először biztos ki lesznek borulva, lehet, hogy olyan jelzőkkel fognak illetni amit senkinek sem kívánnál de egy idő után el fogják fogadni, vagy legalábbis beletörődni mert ezzel nem tudnak mit csinálni.
2018. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire homofóbok, csak akkor mondd el, ha már meg tudsz állni a magad lábán. Lehet, hogy téged elfogadnának, de sajnos vannak olyan szülők, akik a végletekig ostobák és nem elfogadóak. Sajnos erre fel kell készülni.
2018. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Várj vele!!Hátha még megszereted a pasikat!!Az ember változik,addig amig él!!!
2018. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 he84 ***** válasza:
Ne hallgass az 5-ös válaszolóra. Ha egy nő nem vonzódik a férfiakhoz és ha ezt már biztosan tudja magáról, akkor nem is fog. Nyilván leszbikus vagy. Hát az ilyen homofób szülőknek nagyon nem ajánlott elmondanod kérdező, ameddig velük élsz, mert rossz esetben bajo lehet ebből sajnos! Várj ameddig elköltözöl, külön élsz és utána esetleg. Mindenesetre eléggé szomorú, hogy némely szülőknek ezért romlik meg a kapcsolata a gyerekével. Sajnos bizony vannak olyan ostoba homofób szülők, akik emiatt képesek elítélni, kidobni a gyereküket.
2018. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ebben a szituban vagyok

Ha gondolod írhatsz (17/l/l)

2018. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!