Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek h leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Homofóbok mindketten..

Néha úgy érzem h nem lenne értelme elmondani hisz elég szerencsétlen vagyok párkapcsolatok terén így nem tudom érdemes lenne-e megvárni h legyen valakim.


L


2016. jan. 8. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

sehogy, ha homofóbok akkor csak a bajt hozod a fejedre

mondd azt, hogy nincs barátod, ha lesz barátnőd szimplán haverlányként viszed fel magadhoz, és reménykedsz, hogy nem nyitnak rád

ha nagykorú leszel és már nem otthon fogsz lakni akkor meg már teljesen mindegy, elmondhatod :D

2016. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor mond el ha már nem kell otthon laknod és van párod akivel boldog vagy. Különben kicsinálnak.


A társkeresőkön ismerkedj. Nem könnyű de majd belejössz.



25F


Kitartást!

2016. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben homofóbok, és ezen nem tudsz valahogy változtatni sem, inkább titkoljad továbbra is. Akkor se mondd el, ha már nem élsz velük, mert elképzelhető, hogy kizárnak az örökségből. Bár ha csórók, akkor végül is tök mindegy...
2016. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd el!
2016. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2016. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, sikerült?
2016. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!