Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha erkölcsi, társadalmi okok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erkölcsi, társadalmi okok miatt nem élem meg a nők iránti vonzalmamat eltudok élni heteró kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Huszonéves korom végén járok nem igazán tudom, hogy biszex vagy leszbikus vagyok, de férfiakkal nem megy hosszabb távon a párkapcsolat. A nők viszont mindig is tetszettek meg így akaratom kívül történik, férfiakkal ilyen nincs. De társadalmi okok miatt, én ezt nem élhetem meg, meg a szüleim sem törődnének bele, meg itt ilyen embereknek nincsenek mindenki a házasságról, gyerekről áradozik. Ha összeszedem valahogy magam elképzelhető, hogy tudnék heteró kapcsolatban élni? Azt olvastam hogy sok meleg, leszbikus heteró kapcsolatban él, sokan még maguknak sem merik bevallani.
2018. okt. 16. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Gyere össze egy transzal fiúnak nézni.megvan oldva
2018. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Miért akarod magad tönkretenni így? 28-29évesen a helyedben simán elköltöznék otthonról, az már bőven belefér. Ha más nem, lakótársnak kiadni a majdani barátnődet. Nem vagy szem előtt, nem vagy csesztetve. Magam is eszerint cselekedtem. Nekem bevált
2018. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Heteró kapcsolatban élni tudsz, az csak döntés kérdése, viszont boldog nem leszel benne. Képzeld el az egész életet úgy, mint egy játékot, aminek előbb utóbb vége lesz, és semmi más sem fontos, csak hogy közben jól érezd magad, hiszen azért játszol. Csak egy életed van, mint mindenki, te is meg fogsz halni, és ha eltávozol innen, senkit nem fog érdekelni, hogy milyen életet éltél, semmire nem lesz kihatással. Mind csak porszemek vagyunk. Hát akkor meg nem az a legfontosabb, hogy amíg itt vagyunk, boldogok legyünk? Nem akarok túl drasztikus lenni, de gondolj bele, hogy például 50-60 éves vagy, a szüleid talán már nem élnek, te az életed háromnegyedénél jársz. Megtudnád magadnak bocsátani, hogy mindeddig a társadalom és a szüleid elvárásainak éltél, és végül magad (vagy egy erőltetett házasságban) élsz, ami már sem a társadalmat sem a szüleidet nem érdekli, akiknek eddig akartál megfelelni. Ha fiatalon nem éled ki a vágyaidat, nem vagy boldog, később már nem fordulhatsz vissza. Élj, kérlek, élj. :)
2018. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember vagy! Tegyél egy nagy lépést az új életed felé: Költözz el a szüleidtől, más városba.

Könnyebben fog menni az ismerkedés, és simán rá tudod fogni, hogy lakótárssal élsz együtt...

Nem a legjobb, hogy titkolózni kell, de sajnos sokszor előfordul, hogy valakinek a szülei nem túl befogadóak ilyen téren.

Egy az egyetlen megoldás...

Arra ki sem térek bővebben, hogy miért ne kényszerítsd magad hetero kapcsolatba. Azért tetted fel ezt a kérdést, mert a nőkhöz vonzódsz. Költözz, élj, szeress, legyél boldog. Pont.

2018. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!