Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelt kérdés

Eddig csak fiúkkal voltam kapcsolatban, és lelkileg is csak hozzájuk tudok vonzódni, lányokhoz egyáltalán nem. Viszont eddig is volt egy kis gyanúm hogy a nők is izgatnak kicsit szexuálisan, de próbáltam elnyomni. Sajnos tegnap este megint fura érzés fogott el mert egyik barátnőm átjött és beszélgettünk, kérdezte csókolóztam-e már lánnyal, mondtam hogy nem és kérdezte hogy nem akarom-e kipróbálni. Először tiltakoztam, de aztán rábeszélt.Végül csókolóztunk meg simogattuk is egymást. A barátnőm nekem nyomta a melleit meg fogdosta a fenekemet és akkor már teljesen tűzbe jöttem, és megfogtam a melleit a pólója alatt, ekkor kirántotta onnan a kezeimet és idegesen mondta hogy most már elég lesz, ez már kicsit sok neki. Aztán egész este nem szólt hozzám, és haza is ment. Szörnyen kínos volt és

kellemetlen is, mert totál felizgultam és nem történt semmi. Csak nem értem, akkor minek provokál azzal hogy kipakolja a melleit és nekem dörgölőzik, ha nem szeretné? Ő hozta fel az egészet meg mászott rám és utána úgy viselkedett mintha még én akarnám erőszakolni. Ma reggel ráírtam, hogy tudunk-e találkozni és mondta hogy ma elfoglalt meg magyarázkodott, kérdeztem hogy haragszik-e, azt mondta nem, csak az neki kicsit sok volt hogy megérintettem a melleit, erre felhoztam hogy és akkor nekem ne legyen sok mikor mind a két kezével a fenekem markolászta.Erre az volt a válasz, hogy az nem olyan. Szerintem pontosan ugyanolyan.Attól tartok, hogy a barátnőm azért állított le, mert félt, hogy szex lesz. Abban a pillanatban igaz hogy legszívesebben szeretkeztem volna vele, de amikor láttam hogy ő is élvezi, nem értem miért nem lett folytatás


22/L


2018. nov. 6. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Elég furcsa a barátnőd viselkedése és szerintem csúnya amit művelt.Először jól felizgat utána meg leállít hogy ne???

Milyen munka ez?

Szép lett volna ha engem is leállít a barátnőm mikor már épp nyaltam...


Igen ez kicsit megalázó amit veled tett.

22/l

2018. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Megijedt, nem sok esze lehet, ha nem volt vele tisztában, hogy ez felkérés keringőre.


Ne neked legyen bűntudatod!

Ha izgatnak a lányok, próbáld ki!

2018. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Jogosan. nekem is volt hasonló egyszer.
2018. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jogos a felháborodásod, de ez nem megalázó, ez inkább egy buta, hülye viselkedés, ami persze a "pánikból" is adódhatott, de lehet hogy egyszerűen a személyisége ilyen....
2018. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Neked semmilyen formában Nincs szégyellni valód!

Talán ezt hívják úgy hetero nyelven hogy sz....rva. Elnézést hogy így fogalmaztam!

Emiatt ne kattogj,mert Ő provokált.

Nyílván azt gondoltad,hogy ő már rutinosabb ebben. Erről viszont nem te tehetsz hogy megtévesztett!

Itt pont neki kellene szégyellnie magát!

Te mindent az érzéseidre hagyatkozva tettél,s ez a fontos!

2018. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Micsoda egy p*cs*...Nehogy rosszul érezd magad.Tényleg megalázó,amit tett,de róla állít ki szegénységi bizonyítványt,nem rólad.A helyedben megmondanám neki a magamét,nehogy még te legyél hibás,amiért ő provokált téged.Vigyázz vele,lehet,hogy ismerősöknek is elmeséli,csak olyan megvilágításban,hogy te másztál rá...
2018. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Most sajnos erre az a válaszom h a női lélek kiismerhetetlen !

Mert amikor a gatyámba nyúlva pénziszem markolássza játszik vele és ledöbben h lehúzom a sliccem ..... és felordít h megne erőszakoljam 😂

Én meg nézek h miafasz

2018. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként ezek a reakciók tényleg furcsák.. Ha egy fiú lány felállásban történt volna ugyan ez, hogy a fiú ment volna túl egy bizony pontom, amit már a lány nem akart volna, akkor mindenki a lányt védené meg.. Kérdező, ennek a lánynak eddig esett jól ez az intim együttlét. Ő csak csókolózni akart és nem többet, amit neked le is kommunikált, mikor túl mentél az ő határain. Amit általában ilyen szitukra mondani szoktak: a nem az nemet jelent. Ennyi az egész. Igaz ő megfogta a feneked és neked ez nem volt ellenedre. Viszont számára úgy tűnik a mell megérintése már többet vonz maga után. Megértem, hogy csalódott voltál akkor, de az ő határait is tartsd tiszteletben. Ezen kár mérgelődni már és dühösnek lenni rá. De tényleg nagyon meglepödtem most a kommenteken. Ha fiú írta vopna ki ugyan ezt, nagyon máshogy állna hozzá mindenki ebben biztos vagyok.. Mindenzt nőként írom mielőtt még valaki nekem esne. 53%-os, te pedig kezeltesd magad kérlek...
2018. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, a csaj biztos csak tesztnek használt, szerintem.


Én nem írtam volna rá, nyilván félnék hogy kinek mondaná el elferdítve a sztorit de tuti "haragszik" mert felizgatott és te folytattad amit elkezdett. Ez sunyi csaj, vigyázz vele..


És szerintem te ne érezd magad megalázva ..itt a hölgyeménynek kellene elszégyelnie magát..

2018. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
De miért sunyi, éa miért kéne szégyelnie magát? Ki akarta próbálni a csókolózást egy lánnyal, amibe egy kis taperolás is beleférhet, aztán mikor a mellére terelődött a kezed és érezte is gondolom, hogy többet akarsz, egyszerűen meggondolta magát. Lehet egy nővel neki csak ennyi esett jól. Csók és egy kis simogatás. A mell érintése akár lehet egy sokkal érzékenyebb, következő szint. Ő ezt már bem akarta és pont. Azért mert valakivel eljuttok a csókolózásig és érintésekig, nem következik belőle az, hogy szex is lesz. Egyszerűen ez nem lehet elvárás. Ha fiú vagy, ha lány meg kell érteni és elfogadni, ha a másik meggondolja magát vagy nem akar tovább lépni. Nagyon nem értem az itt kommentelőket..
2018. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!