Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti szeretitek a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a saját ízeteket?

Figyelt kérdés
Kifejezetten leszbikus és biszex lányok válaszát várom.

2018. nov. 13. 18:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Igen,még az illatát is de másét jobban
2018. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda érte, semleges. A barátnőmét imádom.
2018. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsóval értek egyet,az enyém számomra semleges de a barátnőmé nagyon finom :3

17/L

2018. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%

Én nem, vagyis inkább semleges nekem is. De én soha nem is szoktam csinálni :S


Egyetértek az utolsóval, nem hiszem, hogy ilyen sok nő lenne, aki "kóstolgatná magát." De aztán kitudja... Nem általános beszédtéma.

2018. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%
15. Egy anonim oldalon miért általános beszédtémákról kérdezgetnének?...
2018. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem egy anonim oldalra értettem, hanem a valóságra. Vagy olyan platformra, amin névvel és arccal vagy jelen.
2018. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem kène olyan nő aki a sajàtjàt kóstolgatja, mert az undorító és beteg. Mondjuk a válaszolók 99%-a nem nő, de azért leírom.
2018. nov. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
#15,#18,ezt úgy mondjátok,mintha egy orális szex után elcsattant csókban nem éreznétek a saját ízeteket:) Nem kell magadat kanalazni ahhoz,hogy tudd,milyen ízű vagy.
2018. nov. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, pedig biztos lehetsz benne hogy a kérdezőnél erre áll a bré. Arra veri ki hogy a leszbikusok turkálnak magukban, majd lenyalják. Nő ennyire pofátlanul nem kérdezne mit ahogy ez a kérdező tette.
2018. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Na jó... Ez egyszerűen hihetetlen. Lány vagyok. Igen egy lány, aki "pofátlan" módon rá mert kérdezni egy ilyen intim dologra. Nem egy általános beszédtéma, ez tény, de pont ezért tettem fel itt a kérdést. Miért bűn az, ha érdekel más nők hogyan viszonyulnak a SAJÁT testükhöz, jelen esetben az ízükhöz? Mi ebben olyan baromira "pasis"? Az agyam eldobom ettől a véget nem érő vádaskodástól. Tényleg, mintha a nők nem kérdezhetnének, nem beszélhetnének a saját testük örömeiről.
2018. nov. 14. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!