Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek mi erre a megoldás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi erre a megoldás? Járt már valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja kezdtem el ismerkedni internetes társkereső oldalon, de eddig nagyon azt érzem, ez nem az én világom. És valahol bennem van a hiba, úgy érzem. A központi problémám az, hogy nem tudok nullahuszonnégyben online lenni. Mert mobilnetem nincs, iskolában pedig nincs mindenhol wifi. Ezt az eddigi beszélgető partnereim nehezményezték, és mindig azt hitték, velük van problémám. Alapvetően nem a legjobb időszakomat élem. Nagyon hosszúak a napjaim, stresszes vagyok és feszült, és ez kihat rám, sajnos. Nem akarom ezt rázúdítani azokra, akikkel beszélgetek, viszont őszintétlen sem szeretnék lenni. Gondoltam már arra, hogy egy ideig szüneteltetnem kellene az internetes ismerkedést. Élőben is próbálkozom, de úgy sokkal nehezebb eldönteni egy lányról, hogy érdeklődik e a lányok iránt.

Valakinek hasonló tapasztalat? Megnyugtatna, ha nem lennék ezzel egyedül.

19/L/L



2018. nov. 17. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Az online ismerkedés legyen az utolsó, elveszi a dolog varázsát és lehet messze lakik a másik fél.

H

Ennek ellenére azt mondom, ha valaki igazán érdekelni fog akkor megtalálod a módját, hogy visszaírj.


Sok sikert 🤞


17L

2018. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk idősebb vagyok nálad, de van bőven nekem is most elég gondom, szóval nem erőltetem az online társkeresést, főleg amennyi nyomorult van.

Ha ennyire le vagy terhelve, szerintem ne erőltesd, főleg ha csak panaszkodnál, hát... nem túl vonzó.

2018. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. ☺

Pont ez az igazából, hogy a panaszkodásomtól meg a gondjaimtól akarom megóvni az embereket, de ha elhallgatok valamit, azt észre veszik rajtam és esetleg magukra veszik.😐

Azt hiszem, jól gondoltam akkor, hogy először a saját életemet kéne rendbetenni.

2018. nov. 17. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Tök ugyanez van itt is. Én egyelőre hagyom az egészet, nem próbálok ismerkedni.
2018. nov. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hiszem, hogy nem lehet az ismerkedést erőltetni, persze lehet találkozni emberekkel, sőt érdemes is, de igazából az ilyen igazi érzelmekkel teli szerelmet nem lehet kikényszeríteni. És igen, tedd rendbe az életedet, de igazából, amikor valaki tényleg szeret és melletted akar lenni, az melletted lesz, amikor saját magad számára is elviselhetetlen vagy, legalábbis én ezt tapasztaltam.
2018. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!