Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miert nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
Sok probalkozasom nem volt clmeg, de egyijet sem elveztem. Volt egy fius csaj, o leitatott, csinalta is a dolgokat, de ram semmilyen hatassal nem volt. Majd probalkoztam egy 40 eves nonel. O azzal jott nem vagyok eleg fius. Csokig jutottunk. En kezdemenyeztem. Vokt egy lany akivel ismerkedtem, de az akkori exevel akart osszejonni ujra. En vettem bekibajandekot is, de nem fogadta el. Kiprobaltam sraccal is, de az eem volt jo. A kozelmultban egyutt eltem 2 honapig egy novel, egyszer akartunk szexelni, de nekem nwm ment. Szinten az volt, hogy o probalta a dolgokat. Az a durva, hogy szerettem es igy sem ment. Sok volt a vita. Az exeivel tartotta a kapcsolatot. Plusz mikor o probalkozott nalam es latta, hogy nekem nem fog menni, azt mondta inkabb elmegy egy masik nohoz. Azt is mondta, hogy neki nem kell komoly kapcsolat. Tehat mellettem is ismerkedett. Nem tudom, miert van ez? Ketdegbe vagyok esve. Gyerekkent nagyon zarkozott voltam. Nehezen fogadtam el a leszbikussagomat.

2018. dec. 11. 07:57
1 2
 1/11 StevenUp ***** válasza:
77%
Vagy nem vagy tisztában a valós nemi identitásoddal csak valamiért magadra eröltettèl egyet a trandibbek közül és valóságban a mai napig keresed önmagad
2018. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy keszbikus vagyok. Csak nok fele vannak erzeseim. Sztem gatlasok lehetnek bennem vagy nem tudom. Mert kivel 2 honapig egyutt eltem tobbszor kerdezte, miert nem engedem kozel magamhoz. Ahhoz kepest turelnes volt. Bar sztem engem o nem szeretett igazan. Az exek fokyton a kepben voltak. Ha szeretett volna egy ballepes miatt nem ment volna mashoz.
2018. dec. 11. 08:09
 3/11 StevenUp ***** válasza:
100%

Nem b*sztatásból kerdöjeleztem meg a nemi identitásodat hanem mert benned sem volt túl nagy hajlandóság a szexualitás iránt az eddigi "partnereiddel"

És most én pasikènt mondom hogy ha a csajom egyáltalán nem kezdeményezne vagy a "minden mindegy" alapon "csak" eltűri de nem élveznè az együttlétet akkor bennem is megfogalmazódna az hogy rám nincs igazán szüksége és valszeg ez szakításhoz vezetne nálam is ...


Valami hasonló a probléma nálad is hogy egyszerűen nem találod azt a fiút/lányt/kutyát/macskát/kerti törpét/eszközt/fogalmat, bármit ami igazából tűzbe hoz téged egy kapcsolatban

2018. dec. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg szexuálpszichológus!
2018. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. Az nem kerdes, hogy novel szeretnek elni. Viszont, akivel 2 honapig egyutt laktam, meg lehetett volna beszelni. De o egybol ment mashoz. Tehat erzesei nem voltak.
2018. dec. 11. 08:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Sok probalkozasom nem volt"

akkor meg mit panaszkodsz, ha még nem rendesen bele sem kezdtél?

2018. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodom, csak leirtam.
2018. dec. 11. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)


Először is nyugodj le. Van akik megőrülnek és csak is egymásért,mégsincs orgazmusuk szex közben.

Ez lehet testi probléma is. (ismerek ilyen párt heterót és meleget is)


Ha lelkileg letisztáztad magadban, hogy leszbikus vagy, akkor is adj időt magadnak, nem kell egyik kapcsolatból a másikba ugranod, amiért ez és az nem működött, exek, szex, orgazmus, megcsalás stb.


Ha zárkózott vagy (voltál) barátkozz. Ismerkedj, interneten vannak leszbikus csoportok, oda nyugodtan beléphetsz. Beszélgess sokat melegekkel, leszbikusokkal, hasonló beállítottságú, nézőpontú emberekkel. Hagyd, hogy ki tudj bontakozni előttük, fogadd be őket. :) Előbb-utóbb megnyílsz nekik, csak idő, idő, idő.


Lesz valaki, aki meg fog érteni, aki "kitűnik" majd a többiek közül.

Találkozzatok, beszélgessetek sokat mindenféléről.


Ismerd meg az igazi valóját, addig nem is kell szorosabb kapcsolatot kialakítani vele.

Érzed majd rajta, ha ő is valóban téged akar. 100%-ig. (pl tudod, hogy nem nevetne ki, ha nem lenne orgazmusod) Érezni fogod, hogy milyen ember is ő. Tudsz vele ilyesmiről is szabadon beszélni.


Aztán nyugodtan belefeledkezhetsz a szerelembe. Hidd el, ha meg van a stabilitás köztetek, nem feszengtek, bíztok egymásban, fokozatosan engeditek be a másikat a személyes teretekbe, intim szférátokba, nem lesz gond sem a testi sem a lelki vonzalommal.


Időt kell hagynod magadnak, a fokozatosság a kulcs. Én is ilyen voltam.

Jön az új év, fogadd meg magadnak, hogy hetekig akár hónapokig csak ismerkedsz, barátkozol. Moziba jársz meg kávézni leszbikusokkal, figyeled a jelzéseiket, a beszédüket, érzéseiket meg mindent.

Kicsit visszább húzódsz megfigyelő álláspontba. Persze nem egy kis szégyenlős anyámasszonykatonájaként, de nem is beleugorva mindenbe.


Idő, fokozatosság, türelem.

Kedvesség, figyelmesség, magabiztosság.

Ha csak barátok maradtok az is egy nagyon jó dolog tud lenni.

Ha még az sem, akkor nem is baj, hogy nincs jelen az életedben.

Ha pedig megtaláltad az igazit, akkor mindenképp megérte az a pár hét, hónap.


Szorítok neked, kitartást!


Puszi

25l/l

2018. dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Williamspear ***** válasza:
100%
Én nagyar anyanyelvi tanárt javasolnék! 😂
2018. dec. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy aszexuális biromantikus vagy? c:
2018. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!