Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tegyek ez ellen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek ez ellen az érzés ellen?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, tőlem egy évvel fiatalabb és már tavaly is nagyon szimpatikus volt számomra és már akkor is feltűnt, hogy valami mozgolódik bennem iránta, viszont ez nem volt olyan erős érzés és nem is foglalkoztam vele. Pár hete viszont valamiért hirtelen megváltoztak az érzéseim iránta. Nem érzem azt, hogy szerelmes lennék vagy nagyon tetszene csak úgy érdekel, szimpatikus és többet gondolok rá, itthon van hogy nézegetem a képeit facebookon vagy instagramon. Reggel mikor suliba kell menni alig várom, hogy meglássam, mindig figyelem a szemem sarkából és egyszerűen nem tudom mi ez az érzés, de nem is akarom ezt érezni, mint mivel körülbelül másfél éve van pasija meg szerintem ha felfedezné, hogy bejön egy lánynak, akkor megijedne és nem tudna mit kezdeni a helyzettel.

2018. dec. 11. 17:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok, ő 20 és mindketten lányok vagyunk ha valaki nem figyelte volna a kategóriát.
2018. dec. 11. 17:10
 2/3 Girlll3 válasza:
Lehet felnézel rá. Vannak olyan tulajdonságai, amik miatt érdekesnek és izgalmasnak találod. Lehet erről van szó, nem kell rögtön szerelemre gondolni. Bár a szerelem az csodálatot is jelent, szóval ezért lehet, hogy ezt gondolod elsőre, hogy ez szerelem, közben meg nem.
2018. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ebben van valami.
2018. dec. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!