Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Történik vagy történt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történik vagy történt már olyan, hogy leszbikus nemi erőszak?

Figyelt kérdés

Tehát amikor nő nőt erőszakolt meg, mivel az elkövető leszbikus.

Az áldozat pedig, ha heteroszexuális vajon miként éli meg az ilyen erőszakot? Mennyiben másabb a hatása az ilyen jellegű szexuális erőszaknak, mintha mondjuk férfi követi el a nőkön?



2019. jan. 6. 20:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Történt már olyan is, hogy nő erőszakolt férfit:)
2019. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

11-es , nem vicces egyszer kell átélni h egy csunya lány megtalál a szobában és rádzárja az ajtot te meg anyira kivagy h fogalmad nincs semmirol arrol foleg nem h ablak is van, de emlekszel mindenre


na ezt ne élje át senki, undorito, és nem vicces

2019. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Drazicc ***** válasza:
85%
Filmben láttam olyat, hogy női börtönben több csaj lefogott egyet és feldugdosták a wc kefe végét, gondolom jó erősen mert másnap vérzett neki és nem is tudott kikelni az ágyból, szóval jah ez elég életszerű. Csak ebben az esetben elmarad a passzív fél + élvezete, mert ha egy pasi erőszakol meg egy csajt ott a lényeg azon van, hogy kielégüljön és orgazmusa legyen, az áldozat megalázása másodlagos, miközben a lány erőszakol meg lányt ott inkább fordítva no de nem mindig.
2019. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Velem történt ilyen. Amikor még nagyon kislány voltam, ilyen 6 éves, akkor az 5 évvel idősebb szomszédlány áthívott játszani. Mondta, hogy most köszönjünk egymásnak másféle puszival és hogy nyújtsam ki a nyelvem. Erre lesmárolt. Azt sem tudtam, mi történik. Nem is mondtam senkinek.


Nem szeretek nyelvesen csókolózni és eg, szer megkérdezte az egyik partnerem, hogy nincs véletlen valami rossz élményem ezzel? Akkor, ott beugrott a dolog. Évekkel később jöttem rá, hogy emiatt az eset miatt nem megy egyszerűen semmilyen orális dolog.


21/N

2019. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Drazicc ***** válasza:
0%
najó dehát egy dorong nem fog magától leszopódni nem?
2019. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok, kajak történt ilyen. Egyetemen példa is volt. Egy konkrét esetről meséltek, ezen kívül én sem hallottam. Felkészült nők voltak és valami zsinórral elszorították a pénisz alját, így merev volt akarata ellenére. Amúgy Afrikában volt.
2019. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ez attól függ hogy a törvénynek van-e erre paragrafusa!"


Tessék:



"Szexuális erőszakot követ el, és bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, aki



a) a szexuális kényszerítést erőszakkal, illetve az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetéssel követi el,



b) más védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen állapotát szexuális cselekményre használja fel."



"szexuális cselekmény: a közösülés és minden súlyosan szeméremsértő cselekmény, amely a nemi vágy felkeltésére, fenntartására vagy kielégítésére alkalmas, vagy arra irányul;"


Ergo az orál is annak számít.

2019. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Van ilyen.

Áldozat vagyok.

2019. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#13as

Az a baj hogy pont nem így van

Az erőszaknál soha nem az elkövető elélvezése vagy az orgazmusa a célja

Hanem pint fordítva ahogy íród

Az irányítás a dominancia a megalázás

2020. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
67%

Ez lmbtq+ tagkènt elèggè sèrtön hangzott, basszus, mièrt hiszi pl egy csomò csaj azt hogy ha èn a nöket is szeretem akkor tuti belè is szeretek csak mert nö, vagy tuti le szeretnėk feküdni vele vagy bàrmi ilyesmi, attòl hogy èn a sajàt nememhez (is) vonzòdok ez nem jelenti azt hogy feltètlen minden növel le szeretnèk feküdni, vagy belèszeretek



elhiszem hogy szarul fogalmaztam, mert fàradt vagyok ès ideges...de ez akkor is egy akkora faszsag

2022. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!