Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti is voltatok már így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok senkit. A külsőm rendben, (szerintem jól nézek ki és sok bókot kapok, ezt csak azért írom, hogy kizárjuk annak a lehetőségét, hogy bűnronda vagyok😂), a belsőmmel sincs baj szerintem, de nagyon szerencsétlen vagyok kapcsolat terén. 2 éve lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak és azóta konkrétan semmi. (Mondjuk egy ideig nem is kerestem más lányok társaságát.) De egyszerűen sose jön össze a dolog. Vagy heteroval hoz össze a sors, aki csak húzza az agyam, vagy ha leszbikus/biszex, akkor vagy engem nem vonz ő, vagy talál magának mást/nem úgy alakul. Kezdem már reménytelennek érezni a dolgot. Ti is voltatok már ilyen helyzetben?
2019. jan. 11. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen szempontok fontosak neked egy kapcsolatban?
2019. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Áhh ennél rosszab helyzetben vagyok de igen megtudlak érteni...
2019. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most aki ismeri ezt az oldalt, az szerintem volt már így. :D
2019. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem kapcsolatfüggőkön kívül, akik általában mindegy kivel csak legyen valaki összejönnek, mindenki volt már úgy, h baromira nem akartak összejönni a dolgok. No, meg amikor hirtelen túl sok dolog akar összejönni, na, ez is egy jó felállás.
2019. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy nemmel több lett, szóval az állítás a kapcsolatfüggőkre vonatkozik.
2019. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

En abszolut nem vagyok kapcsolatfuggo, tokeletesen elvagyok szinglikent, csak az zavar, hogy amikor megtetszik valaki, valahogy sosem jon ossze...😀

Elso, erre nem igazan tudok valaszolni, megertest, elfogadast es huseget keresek, de ezeket nyilvan nehez leszurni meg az ismerkedesnel.

2019. jan. 11. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:

ha megtetszik valaki, nagyon messze van.

vagy tetszik, de nem akar engem

vagy nem tetszik, de nagyon akar engem

Ha szerelmes vagyok, akkor nem jön össze

közelben nem él senki.

tök jó.

18/L

2019. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: ugyanez😂😂👋🏻 Előbb-utóbb csak összejön nekünk valami..
2019. jan. 13. 14:51
 9/10 anonim ***** válasza:
túl nagy lehet az elvárásod
2019. jan. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon helyes, legyen is nagy az elvárás :D
2019. jan. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!