Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, mit szerettek a nőkben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szerettek a nőkben?

Figyelt kérdés
Magára a női nem sajátosságaira gondolok, amik általában minden nőre jellemzőek lehetnek. Lehet ez külső és belső is. Persze, tudom sok félék vagyunk, de vannak bizonyos "nőies tulajdonságok", amik külön vonzóak lehetnek.

2019. jan. 17. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A puhaságot, érzékenységet, gyengédséget....
2019. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írja. Annyira imádok hozzáérni a barátnőm puha bőréhez, végig simítani, megpuszilni, megcsókolni.

Szeretem minden vonását, az illatát, az hogy nem tesztoszteron szag terjeng körülötte, hanem női hormonok illata.

Szeretem a lágy hangját, azt ahogy rám néz, kacéran, kihívóan, be tud indítani már azzal is. ( a férfiaknál ez a "demegb.sználak" nézés egyenesen undorító)

Jó tudom, ez inkább barátnőmre vonatkozik, de ez mind igaz és minden amit felsoroltam női sajátosság.

2019. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit egy hetero lány egy fiúban


Úgy gondolom, hogy ha szeretünk valakit akkor nem tudjuk elmondani mit szeretünk benne. Magát a női nemet szeretem, nem a tulajdonságaikat. A "cuki" "aranyos" "romantikus" megvan egy srácban is, mégsem a pasikat szeretem.

2019. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
A szépséget az illatot és a sok közös témát imádom a nőkben. Sokkal igényesebbek mint a férfiak és sokkal érzékenyebbek.
2019. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A szép hegedűalakot,a puha bőrt,a női illatot,a gömbölyded formákat.Hogy könnyedek,légiesek és kacérak,mint a nimfák.Nincs bennük semmi durva,kemény,szögletes.Egy nőnek a szeme csillogása is más,mint egy férfinak.
2019. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyengédséget, érzékiséget, kis vadságot.

Az angyali hangját, a huncutságot, kacérságot, a puha testét, a női illatot. Szeretem a törékenységét, a nézését (mint ahogy az előttem hozzászólók is írták, teljesen más,mint a pasiké).

Imádom azt,hogy sokkal jobban megértjük egymást, mint egy pasival.

2019. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiúsabb lányok jönnek be, de azért bennük is megtalálható a nőiesség, és ezt a részüket is imádom, amikor látom, hogy egy full fiús lányban ott lapul a Nő, meg tudom látni bennük a nőies vonásokat.

Szeretem a gyengédséget, a puhaságot, a finomságot, a melleket, az alakját.

2019. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Tulajdonképpen mindent szeretek ami általában a nőkre jellemző.


Külső:

-törékeny,puha, gömbölyded idomok,


-hosszú,selymes haj,amit nagyon jó simogatni és imádom ha az arcomhoz ér,


- csillogó szemek,amikből mimdig ki lehet olvasni, hogy épp milyen hangulatban van,mélyebb ismerettség esetén még azt is hogy mire gondol,mit szeretne,


- puha,telt,csókos ajkak


- szép,gömbölyű vállak, keskeny, fimon kezek,amiket jó érzés megfogni és jó ha hozzád érnek vele


- formás csípő és alak,ellentétben a fériak egybefolyó,2 ajtós szekrény alakjával.


- alapból vékonyabb, puhább,ápoltabb,szőrtelen bőr.



Belső:

Alapvetően a belülről fakadó ősnőiesség,de megpróbálom részletezni.


- Megèrtőek, érzékenyek,szeretnek "lelkizni"


-romantikusak, magas hőfokon élik meg az érzelmeket,ellentétben a férfiak "bányarém vagy vs. megbsználak" ördögi körével,- emiatt nagyon tartalmas nőkkel randizni; egyrészről "izzasztó" érzelmieleg, mivel minden apró rezdülést észrevesznek, másrészről felemelő is,mivel nem mindig van lehetőségünk ilyen minőségi, sokszínű érzelmi életet élni.


- az érzékiséget is magas szinten művelik és ízlésen tudják belevinni a mindennapokba is a kecsességük, a csábító, nőies gesztusaik, vagy akár a hangjuk,az illatuk által.


- Egy személyben tudnak kedvesek,gyengédek,magabiztosak,szelidek,határozottak,kemények lenni és ezek mellettek sokuk szeret kicsit anyáskodni:-)


- ragaszkodóbbak,hűségesebbek,tovább harcolnak egy kapcsolatért.


- tudnak minőségi szexualitást nyújtani,de nem másznak be az első nő ágyába ha neked épp nincs kedves/valami bajod van,a férfiak meg akkor is félredugnak ha minden rendben van


- kevéssé önzőek,de még egy nagyon önző nő is klasszisokkal odaadóbb mint egy nemönző férfi.

2019. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még, bátran írjatok.

Viszont egy két negatív felhangra a férfiakkal kapcsolatban azért felszólalnék. Tiszteletben tartom mindenki saját véleményét és tapasztalatait, de szerintem egy kis túlzás ennyire predesztinálni a női nemet a férfi nemmel szemben. (ugyan ez fordítva is egy torzítás) Vannak remek, jó emberek fiúk és férfiak között is, ahogy nők között is vannak ocsmányak és önzőek. Sajnálom, hogy ennyi a rossz tapasztalat a férfi nemmel kapcsolatban egyeseknél. Biztosan nem alaptalan ez sem. Bunkó emberekből mindig jut az életben. Nekem szerencsére volt szerencsém remek férfiakat is megismerni. A saját tapasztalataim engednek árnyaltabban gondolkodni erről.

A lényeg, hogy kérlek titeket inkább szorítkozzunk a kérdésre, amit feltettem. Nem arra vagyok kíváncsi miért jobbak a nők a férfiaknál, nem egy összehasonlításra vagyok kíváncsi, hanem hogy ti nőket szerető nők, mit szerettek egy nőben. Ez csak azoknak szólt, akik válaszában kiéreztem ezt az ellenszenvet. Viszont nekik is köszönöm, hogy kifejtették a kérdésemre a választ.

2019. jan. 18. 11:06
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Miért érzem úgy hogy a kérdező önérzetes pali?
2019. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!