Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, mit szerettek a nőkben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szerettek a nőkben?

Figyelt kérdés
Magára a női nem sajátosságaira gondolok, amik általában minden nőre jellemzőek lehetnek. Lehet ez külső és belső is. Persze, tudom sok félék vagyunk, de vannak bizonyos "nőies tulajdonságok", amik külön vonzóak lehetnek.

2019. jan. 17. 19:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Oh, te vagy az 53 százalékos.. :D Szinte már vártam egy ehhez hasonló megnyilvánulást.

Megnyugtatlak, nő vagyok és a nőket szeretem. Csak allergiás vagyok az általánosításra és torzításokra.

2019. jan. 18. 11:38
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

kérdező abszolút egyetértek veled :) nekem is fájt olvasnom ezeket, ezek akik ilyet írtak még a feminizmust sem értik, hanem maximum feminácik :D mert ugye nemek közti egyenlőségről szól, ergo belsőre lehetünk totál ugyanolyanok az ellenkező nemmel is

nekem is rengeteg férfi barátom van és sok érzékenyebb, kedvesebb, romantikusabb a nőknél... még el is gondolkodtam, hogy jól kijövök velük, milyen egyszerű lenne ezekkel a srácokkal járni, mert normálisak, csak az akadály, amiért nem az az, hogy más van a lábuk között sajnos :D férfinak más az íze, illata, hangja... és nem szőrös (mondjuk szerintem ők is szőrteleníthetnének, sokkal esztétikusabb lenne, mindenkin ronda) meg egyébként írták a tekintet sokan, és az tényleg igaz még :) bár aki olyan macsó butch, vagyis inkább stone butch az ebben sem lesz más szerintem... és kb. ez az, amiért igen a nők kellenek, pedig istenem mennyivel könnyebb volna pasik között normálisat találni, a leszbik valahogy nagyon crazyk tudnak lenni, beleérve magamat is természetesen :D mondjuk valamilyen szinten minden ember, szóóóval :D

2019. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
sikeresen belevittem egy felesleges nemet vagy inkább férfit írtam nő helyett, de azért remélem a lényeg átment :D vállon fogom veregetni magam, ha végre egyszer nem írok el valamit :D
2019. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

"Miért érzem úgy hogy a kérdező önérzetes pali?"


Azért mert ha bárki bármi olyat ír ami neked nem tetszik, akkor csak azzal tudod magyarázni hogy egy pasi írta.

2019. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
92%

Túl hosszú a lista, a teljesség igénye nélkül azért írok random hármat:


A női nevetés


A női hát


A női bolondság, szeszély


22/L/L

2019. jan. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!