Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ilyen létezik mással is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik mással is történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Egész eddig 100 százalékban heteronak gondoltam magam, sosem érdekelt egy lány sem. Fiúkkal jártam, és elvoltam velük, mondjuk nem voltam szerelmes. Talán egyszer,de úgy igazán még nem szerettem senkit annyira mint most egy lányt. Nagyon beleszerettem, még soha senki nem érdekelt ennyire. Más lányok továbbra sem érdekelnek, vagyis nem tudom mert fiúk sem érdekelnek most semennyire sem, csak ő. Csak rá bírok gondolni, ő is ugyanezt érzi. De egy kicsit megijeszt a gondolat hogy esetleg leszbikus vagyok. De ez biztos hogy ez nem fog elválasztani tőle, vagy hogy ki mit mond, semmi nem számít ennyire. Sose gondoltam volna hogy így nézzek egy lányra. Ez nem fura? Mással is történt már ilyen?

22 éves vagyok, köszi ha válaszoltok. Lehet hogy hülyeség a kérdésem, kicsit annak érzem de légyszíves ne válaszoljatok bunkón vagy lekezelően.



2019. jan. 28. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is 35 voltam, mikor életemben először megtetszett egy lány. Azelőtt sosem gondoltam ilyesmire. Kicsit flörtöltünk, végül nem lett belőle semmi komoly, de azóta nekem más nők is tetszenek.
2019. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló dolog történt.

Először fiúkkal jártam, de egyik "kapcsolat"sem volt hosszú életű, szerelmes sosem voltam.

Majd megtetszett egy nő, akkor kezdtem el gondolkodni, hogy talán biszexuális vagyok, majd megismertem az igazit.. aki nő volt.

Azóta senki sem izgat, semmilyen szinten csak Ő..már lassan 3 éve.

Az is biztos, hogy ha az utcán megnézek valakit az nem pasi.. tehát szerintem engem pasi már sosem fog érdekelni..

Ez az átalakulás elég gyorsan végbement egyébként, pár hónap alatt.Lehet, hogy veled is ez van.

Egy biztos, én mindent magam mögött hagytam, de nem bántam meg, tökéletes az életem, így ahogy van.

Szóval hallgass a szívedre és hajrá!

2019. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, itt vagyok én is. Pont úgy jártam, mint a 6-os. Pasasoztam, soha eszembe sem jutottak a nők, még szerelmes is voltam fiúba. Aztán 23 éves koromban őrülten beleszerettem egy kolléganőmbe. Ő nem viszonozta, én belehaltam, majd pár év alatt kihevertem. Majd még pár év és férjhez mentem. Család, gyerek, normális élet. Aztán 40 éves koromban megint, őrülten beleszerettem egy nőbe. De ő sem viszonozta. Néhány rettenetesen nehéz év alatt kihevertem, a házasságom komoly válságba kerűlt, de megmaradt. Most egy férfi kollégám iránt alakulnak bennem érzések. Komolyan, meghülyülök! Mint akinek elmentek otthonról. Lehet, hogy tényleg ez a pánszexualitás. Amúgy a nőkhöz totál nem vonzódom, de ha beléjük szeretek, akkor igen, nagyon is. Férfiakhoz tudok szerelem nélkül is vonzódni. Még annyit, hogy értékeld nagyon, hogy viszont szeret, mert irgalmatlan szenvedés, ha viszonzatlan marad a szerelmed. Meg az is nagyon jó, hogy van net, és látod, hogy más is jár így. Nekem az első esetnél huszonx éve nagyon nehéz volt, azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel az egész világon, rém undorítotónak tartottam magamat és azt hittm, hogy megbolondultam.
2019. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!❤️


#12 Hallgatni fogok nem is tudnék mást tenni, semmi mástól nem voltam még ilyen boldog.

#13 Köszönöm és értékelem, sajnálom amiért ilyen nehéz helyzeted volt.

2019. jan. 29. 14:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia én pasi vagyok.

De csak szeretnélek megnyugtatni hogy semmi gond veled. A nők kicsit másképp működnek mint a férfiak,egy tanulmány sezerint a nők 85-% a leszbikus hajlamú alapból. És ezt ahogy látom most a hölgy hozzászólások meg is erősítik. Úgy hogy ne aggódj,lesz még szerintem férfi barátod is. Ez pedig szerintem egy fellángolásnál nem lesz több. De ezzel se mi negatívat nem akartam írni,legyetek boldogok addig is,tapasztalatnak nagyon jó lesz biztos..!

2020. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Huh milyen régi ez a kérdés.

Utolsó, biztos hogy ez nem csak egy fellángolás, mert még mindig együtt vagyunk, és egy kapcsolatomban sem voltam boldogabb ennél, de köszi a választ azért.

2020. máj. 1. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!