Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik, hogy egy 45-50...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy 45-50 körüli, magát eddig heterónak valló nő egy csók hatására rájön, hogy van benne biszex hajlam, csak eddig sosem derült ki? Ha valaki tud konkrét példát is hasonló témakörben, akkor kérem írja le!

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ilyen nem létezik.

Ebbe a korosztalyba tartozom.

Ha valaki bi az mar sokkal előbb kiderül.

Mas annak vallani magunkat és annak is lenni !

Heteró vagyok! Így nem is kerülök olyan szituba ,hogy egy nő megcsókoljon.

2019. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

azért óvatosan bakker, mert egy életre elijesztheted meg homofóbot is csinálhatsz belőle, ha megpróbálod magad ráerőszakolni és lekapod... inkább ilyen hatása van a csókoknak, sokszor még akkor is, ha felidegeli magát azon, hogy amúgy baromi jó volt :D

úgyhogy annak hatására szerintem kvázi kizárt

2019. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ritka hogy ennyi idősen még ne jött volna rá valaki. Egyetlen ellenpélda amit tudok mondani egy netflixes sorozatból van. :D
2019. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Már hogyne lehetne Magyarországon ilyen, hogy egy biszex elnyomja az érzéseit.
2019. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Remélem, hogy létezik, mert a kiszemeltem is ebbe a korosztályba tartozik...
2019. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Konkrét példát nem tudok, de a neurológia tanárom említette az órán, hogy a változókorban a nők gyakran leszbikusok lesznek.

Aztán a dolgok visszaállnak, az egész a hormonrendszer játéka...

2019. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz, én még csak 35 vagyok, nem 45-50, de én is tavaly jöttem rá, hogy csípem a csajokat. Csók sem kellett hozzá.
2019. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!