Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek, mit tehetnék ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit tehetnék ez ellen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány vagyok. Igazából a kérdés arra terjedne ki, hogy mély ürességet, reménytelenséget érzek, mióta szakítottunk az exemmel. Próbálok rajta túl lenni, de még emberekkel sem tudok kommunikálni, nagyon egyedül érzem magam. Úgy hiszem, vannak olyanok, akik átélték már ezt az üres napokat, amikor még kiszemeltje sem volt, és azok hogyan vészelték át az egészet? Egy picit elveszett vagyok és nem tudom, mire fog vezetni, hogy nem nagyon van körülöttem lehetőség.

Köszönöm szépen előre is a tapasztalatokat az előre lépés ügyében.



2019. febr. 2. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező.

Teljesen megértem a helyzeted. Én azt tanácsolom igyekezd ezt a fájdalmat megélni, de csak annyira, amennyire még nem maradsz teljesen a mocsárban. Nekem az is segített, hogy próbáltam rá felülről nézni, kicsit lealacsonyítani, pumpáltam magamba a pozitív gondolatokat, igyekeztem pozitív emberekkel körülvenni magam. Nem baj ha nincs kedved az emberekkel beszélni, helyette akkor javaslom az állatterápiát :) Nekem öngyilkossági gondolataim is voltak, meg ez a "semmire sem valóság", ilyenkor elmentem cselekedni, közösségi munkát végeztem, hogy úgy érezzem azért van miért élnem. Szerintem fontos, hogy az ember valamennyire tudatos maradjon, hogy miután elmúlt a gyász időszak, illetve véget akar vetni neki, utána elhatározza hogy, ,,hát akkor most menjen tovább az élet".

2019. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(Első vagyok) Illetve annak is a tudatosítása, hogy miért nem működött ez a kapcsolat, és miért nem működhet. De valaki mással még lehet jobb, hiszen annyi ember van a Földön..Miután ez megvan, kezdj el saját magaddal foglalkozni, keress új öröm/boldogság forrásokat, illetve keresd meg azokat, amik már előtte is meg voltak. Ha előtte is boldog voltál, teljes ember voltál, akkor most miért ne lehetnél az? A szép emlékeket pedig "tedd el egy dobozba".


Remélem tudtam segíteni :)

2019. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés :D
2019. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hogy nem jársz a fellegekben, ha szakítottatok a pároddal, de egy dolgot jobb ha tisztázol magadban: Az teljesen normális, hogy a kapcsolatodat gyászolod, hisz biztos szép időket éltetek meg és hiányzik, ellenben annak semmi értelme, hogy azon keseregsz, hogy nincs semmi lehetőséged. Ez az úgy se lesz már többé más dolog olyan pesszimista hozzáállás és még csak nem is valós dolog. Persze leszbikusként el ismerem nehezebb az egész, de akkor sem lehetetlen. Az meg, hogy nem kommunikálsz emberekkel mert egyedül érzed magad az egy ördögi kör. Ilyenkor szerintem segít, ha kibeszéled magadból a dolgokat, az meg mégjobb, ha valaki olyannal tudod ezt kibeszélni, aki átélt már hasonlót, mert ő biztosítani tud arról, hogy márpedig egy szakítással nem áll meg a világ.
2019. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!