Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért gondolok az exemre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok az exemre?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy annak ellenére, hogy a kapcsolatban végig úgy éreztem, hogy lehetne erősebb vonzalmam iránta, mostanában egyre többet gondolok rá? Nem haragban váltunk el, megbeszéltük, hogy a kapcsolatot is tartani fogjuk, de már rég nem tartjuk. Nem volt a leghosszabb kapcsolat, néhány hónap, és annak is már több hónapja, hogy vége lett. Nem tudok megfelelő magyarázatot találni, arra hogy miért gondolok rá.
2019. febr. 4. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért, mert nem jött senki azóta, aki komolyabb hatással lett volna rád? Vele meg volt egy szép időszakod és erre vágysz újra. Talán most tudatosult benned igazán, hogy elvesztetted. Sokszor csak akkor jövünk rá, mennyit jelentett nekünk valaki/valami, mikor már nem a miénk.
2019. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert most jottel rá h mégis szereted?
2019. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Én pl sosem tudtam szakítás után úgy gondolni rá mint egy barátra, mégha ő igen, ami azt jelentette hogy én nekem több érzelem volt mint benne. De még mindig nem jött rá hogy talán nem volt jó ötlet csak felfüggeszteni az egészet.

Én nagyon szenvedek, és várnám hogy végre visszatérjen, és érezzem, hogy tényleg jelentettem valamit neki.

De persze ez csak az én történetem

2019. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy mert most kezd tudatosulni benned, hogy szeretted (csak mondjuk visszafogtad magad) vagy tényleg nem volt még olyan komolyabb ember, aki igazán megfogott volna.
2019. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
3-as, legalább ő, mint barátként, de gondol rád, az még mindig a jobbik eset, hidd el..
2019. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az egész kapcsolat alatt kétségbe voltam esve, mert azt éreztem nem vagyok belé szerelmes. Gondoltam az elején, hogy ez az érzés csak azért van, mert még új a dolog neki is nekem is. Szerettem vele lenni, és meg volt a vonzódás. De úgy éreztem, nagyon labilis kapcsolat volt ez. Mikor én éreztem többet, ő kevesebbet érdeklődött, és ugyanez fordítva. Mert volt olyan időszak, mikor jobban előjöttek bennem az érzések és azt hittem túl jutottam magamon és megszoktam a helyzetet, hogy együtt vagyunk. De valahogy nem tudom. Lehet, hogy csak a helyzetet élveztem, hogy van egy barátnőm? De arra is gondoltam már, hogy amennyivel hamarabb mutatott felém érzéseket, annál gyorsabban felejtett el és ez zavar eléggé.

2019. febr. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!